trendy
Friz zapłacił Gosi Dziedzic, autorce piosenki o Stegnie! Ile?
Modelka zarabia na wykonywaniu testów na COVID-19

Modelka zarobiła 500 tys. złotych na fetyszystach, których podniecają testy na COVID-19

Źródło zdjęć: © Instagram, Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,27.03.2022 10:00

Kitty występuje w serwisie dla dorosłych Fanvue. Kobieta zarabia na stosunkowo nowym fetyszu, który narodził się w trakcie pandemii. Modelka wykonała już setki testów na COVID-19, bo jest coraz więcej ludzi, którzy uwielbiają to oglądać.

bFYGQAoj

Fanvue jest platformą dla dorosłych osób, która działa na podobnej zasadzie co OnlyFans. Fani danego twórcy/twórczyni mogą wykupić w serwisie abonament, aby oglądać pikantne filmy i zdjęcia z udziałem swojego idola/idolki. Jedną z osób, która działa w Fanvue, jest Kitty - pochodząca z Francji streamerka, która na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii.

Kitty posiada społeczność fanów o dość nietypowych wymaganiach. Subskrybenci twórczyni uwielbiają oglądać materiały, na których ich idolka wykonuje testy na COVID-19. Kitty twierdzi, że nabrała już profesjonalnej wprawy w tej czynności. Warto zauważyć, że robienie testów na COVID-19 jest nieprzyjemną sprawą, która powoduje łzawienie.

Dziwny fetysz, fortuna na koncie

Kitty twierdzi, że zarobiła 100 tys. funtów (ok. 566 tys. złotych) dzięki wykonywaniu testów na COVID-19. - To ciężka praca, ale swoim wysiłkiem zbudowałam bazę lojalnych fanów, którzy wracają po więcej treści - tłumaczy modelka.

bFYGQAol

Kobieta wspomina, że kiedyś spełniała polecenia typu sprzedawanie używanej bielizny, wysyłanie śliny w słoiku, aż nagle pewnego dnia ktoś ją poprosił o wysłanie zużytego testu na COVID-19.

Specjalistka od wykonywania testów COVID-19

Kitty zorientowała się, że odkryła rynkową niszę, w związku z czym wyspecjalizowała się w wykonywaniu testów na COVID-19. Modelka nie tylko wysyła fanom zużyte testy, ale i nagrywa się na kamerę, kiedy wykonuje test: - Ludzie uwielbiają to oglądać, a ja cieszę się, że mogę ich uszczęśliwić.

bFYGQAon

Kitty nie wierzy w narracje proepidemików. Kobieta apeluje, aby regularnie chodzić na testy, kiedy w kraju rośnie liczba zakażeń. Klasa!

Źródło: The Mirror

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Nastolatkowie kradną samochody. Wszystko przez wyzwanie z TikToka [Kia challenge]