Superman jest od teraz biseksualny!

Superman od teraz jest BISEKSUALNY. Niektórzy już potrzebują maści na ból tylnej części ciała

Źródło zdjęć: © Twitter.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.10.2021 15:25

Z okazji Dnia Wychodzenia z Szafy DC zdradziło, że nowy Superman będzie osobą biseksualną. Reakcje internautów? No cóż... xD

DC idzie z duchem czasu. Jak wcześniej pisałem o Robinie i jego "wyjściu z szafy", tak teraz przyszła pora na kolejnego ważnego herosa. To jeszcze nie Batman, ale ktoś równy rangą. Prawdziwa ikona popkultury.

Superman oficjalnie jest biseksualny

Najwięksi fani i strażnicy świętego fandomu, spokojnie. Mowa o najnowszym Supermanie - Jonie, który jest synem Clarka. Nie mówimy tutaj o Superboy’u, więc też siedźcie spokojnie. Jak wyjawił portal "IGN", oficjalnie w Dniu "Coming Outu" swoje wyjście z szafy ma Jon.

W nadchodzącym komiksie "Superman: Son of Kal-El #5" 17-letni Jon, który posiada teraz tytuł Supermana, okaże się osobą biseksualną. Stworzy on związek z Jayem Nakamurą, który jest idolem matki Jona, Lois, i który już wyciągnął pomocną dłoń do swojego nowego przyjaciela.

Oto pierwszy pocałunek pary:

Superman jest biseksualny!
Superman jest biseksualny! (IGN)
"Przez lata pracy w tej branży nie zdziwi was pewnie, że odrzucano moje postacie i fabuły związane z osobami queer. Czułem, że zawiodłem ludzi, których kochałem za każdym razem, gdy to się działo, ale dziś jesteśmy w zupełnie innym i bardziej otwartym miejscu niż dziesięć, czy nawet pięć lat temu. Kiedy zapytano mnie, czy chcę zająć się pisaniem nowego Supermana z nowym numerem #1 dla Uniwersum DC, wiedziałem, że zastąpienie Clarka kolejnym heteroseksualnym białym zbawcą może być straconą szansą. Zawsze mówiłem, że każdy potrzebuje bohaterów i każdy zasługuje na to, by widzieć siebie w swoich bohaterach. Dziś Superman, najsilniejszy superbohater na planecie, wychodzi z szafy."

To powiedział twórca komiksów, Tom Taylor, dla serwisu IGN.

Jon Kent ze swoim chłopakiem
Jon Kent ze swoim chłopakiem (IGN)

Taylor dodał też całkiem interesujące zdanie. Według niego, przy tworzeniu postaci Jona, nasunęły się ciekawe pytania.

Czy siedemnastoletni Superman może walczyć z gigantycznymi robotami, ignorując jednocześnie kryzys klimatyczny? Oczywiście, że nie. Czy ktoś z super wzrokiem i super słuchem może ignorować niesprawiedliwość poza granicami swojego kraju? Czy może zignorować trudną sytuację osób ubiegających się o azyl?

Nadchodzący komiks "Superman: Son of Kal-El" będzie dostępny w dystrybucji cyfrowej od 9 listopada.

A jak zareagowała nasza rodzima społeczność?

Cóż, źle. Oto niektóre komentarze z mediów społecznościowych:

Ludzka głupota nie ma granic. Upychanie na sile... wszystkiego i wszędzie...

Boże… Dlaczego przyszło mi żyć w czasach braku tożsamości?!

I jak was traktować normalnie jak wy sami się normalnie nie traktujecie? Myślę ze trochę nie tedy droga

W kolejce czekają już Bolek i Lolek, Tom i Jerry oraz Krowa i Kurczak.

To najlepszy dowód na to, że świat oszalał a LGBT są dosłownie wszędzie - taka moda. Osobiście mi bardzo nie przeszkadzają, ale jakoś nie pasuje mi superman - gość mega męski i silny, całujący się z np. zieloną latarnią...

W innym aspekcie tej wiadomości, ubranka dla chłopców i ubrania dla mężczyzn z 'logo' Supermana, nie będą już na pewno tak popularne jak do tej pory.

Niech jeszcze zachoruje na covid...

W sumie zawsze wyglądał na ciepłego, pewnie się będzie łatał z Robinem od Batmana

I takie osoby mają prawa wyborcze. Komuś prawie pękła tylna część ciała tylko przez to, że nowy Superman nie "lubi" jedynie kobiet. Jon nie jest nową postacią i wcale nie mamy ogromu starych komiksów do wyboru.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
karki,zgłoś
publika zadecyduje czy było warto
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się