Shawn Mendes

Shawn Mendes pocałował STOPĘ Camili Cabello. "To przerażające"

Źródło zdjęć: © Instagram @shawnmendes / Instagram @shawnmendes
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.02.2021 11:14

Twórca hitów "There's Nothing Holdin' Me Back" i "Wonder" pokazał na Instagramie, jak on i jego dziewczyna, Camila Cabello, spędzali walentynki. Internatów niezwykle zdziwiło, że Shawn Mendes... pieścił stopę swojej wybranki.

Każdy człowiek okazuje miłość na inny sposób. Czy są sposoby złe? Oczywiście, że tak – twierdzą fani jednego z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. 14 lutego w walentynki Shawn Mendes pokazał światu, jak wyraża uczucia do swojej dziewczyny, Camili Cabello. Chłopak wrzucił na Instagrama fotkę, jak całuje stopę wybranki… i w tym momencie jego followersi powiedzieli "STOP".

Na zdjęciu, które pojawiło się na koncie artysty na Instagramie, widzimy jak Camila Cabello pozuje do obiektywu, robiąc minę w stylu "kaczy dziubek". W lewym dolnym rogu fotografii znajduje się Shawn Mendes. Piosenkarz trzyma lewą nogę swojej lubej i całuje duży palec u jej stopy. Zdjęcie jest podpisane "Całuję twoją stopę, bo cię kocham @camila_cabello" (ang. "I kiss your foot cuz I love you").

trwa ładowanie posta...

Shawn Mendes pocałował stopę Camili Cabello. "Usuń to"

Dla Shawna Mendesa pocałowanie stopy Camili Cabello było wyrazem miłości. Jednak wielu internautów, którzy zobaczyli fotografię, miało inne zdanie. Jeden z komentujących post artysty napisał: "Shawn, usuń to". Ktoś inny stwierdził "Kocham cię, ale za to cię blokuję", a jeszcze inny internauta napisał: "Nie chciałem, żeby Shawn Mendes pokazywał mi na Instagramie swój fetysz stóp".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Czy para zakochanych jakkolwiek przejęła się krytyką internautów? Totalnie nie i jest to chyba najbardziej zdrowe podejście do sytuacji. Camila Cabello, w odpowiedzi na post Shawna Mendesa, wrzuciła na swój profil na Instagramie fotografię, jak całuje swojego wybranka (w usta), zdjęcie podpisując następującymi słowami: "Moja Walentynka ma kucyk! Szczęśliwego dnia miłości i przyjaźni".

trwa ładowanie posta...

Shawn Mendes - Wonder

Wiecie, że Harry Styles i Emma Corrin zagrają małżeństwo w hitowej produkcji na Amazona?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1