Joanna Okuniewska

Serial z podcastu "Idiotki" Okuniewskiej powstanie? Kochani, to chyba nie koniec idiotkowania!

Źródło zdjęć: © www.tuokuniewska.pl, Instagram.com, Tu Okuniewska
Anna RusakAnna Rusak,19.01.2022 14:04

"Ja i moje przyjaciółki idiotki" Okuniewskiej doczekają się serialu? Na razie nie wiadomo za dużo, ale autorka już pracuje nad serią.

Jeśli nie znacie jeszcze podcastu Okuniewskiej, to nie wiem pod jakim kamieniem żyjecie, serio. Przez 3 lata Joanna Okuniewska dzieliła się z nami miłosnymi historiami idiotek w podcaście "Ja i moje przyjaciółki idiotki", ale jak wiemy, wszystko co piękne w końcu się kończy.

Była książka, pojawił się też audiobook, ale 3 stycznia 2022 roku Okuniewska ogłosiła, że to koniec podcastu, bo przekazała już wszystko, co miała do przekazania (to oczywiście nie oznacza końca idiotkowania, ono prawie nigdy się nie kończy!). Jest jednak coś, co może pocieszy wszystkich zmartwionych.

Idiotkowy serial?

Na razie nie wiadomo, kto zajmuje się produkcją serialu powstałego na podstawie podcastu "Ja i moje przyjaciółki idiotki", ale Okuniewska wrzuciła ostatnio post, który świadczy o tym, że intensywnie pracuje nad serią. Już zapowiada, że to będzie "świetny serial".


Słuchajcie, jestem chora, dziecko chore, pół Reykjaviku chore, JAK NIE UROK TO SRACZKA chciałoby się powiedzieć- ale ja Wam powiem, że dziś drugi dzień wymyślaliśmy z ekipą charaktery naszych serialowych Idiotek, ich przypały i sercowe fikołki, ich cechy, a z jakiej są rodziny, a co w nich jest ciekawego i jak wyglądają- i ja chciałam Wam tylko zanim pójdę spać napisać tylko tyle- że to będzie kurwa ŚWIETNY SERIAL!!!!!!!!!

trwa ładowanie posta...

Co wiadomo o serialu na podstawie idiotek Okuniewskiej?

Nie wiemy, ani kogo zobaczymy w głównych rolach, ani czy serial będzie miał jedną główną bohaterkę, czy kilka. Na premierę też przyjdzie nam pewnie poczekać. Wiemy za to, że Okuniewska odmówiła międzynarodowej platformie, która chciała wykupić prawa do ekranizacji podcastu. Opowiedziała o tym w odcinku "Żegnam, 2021!" podcastu "Tu Okuniewska".

Czułam, że mi się to wyślizgnie z rąk, że cała ta moja trzyletnia praca budowania tego podcastu idiotkowego przejdzie w czyjeś ręce i ja nie będę miała kontroli nad tym czy to będzie śmieszne czy nieśmieszne, mądre czy głupie czy cringe'owe .

Żegnam, 2021!

Pozostaje nam więc wyczekiwać kolejnych postów i zapowiedzi serialu o idiotkach. Znając Okuniewską będzie to świetna produkcja. A jeśli jeszcze nie znacie uniwersum idiotek, to musicie przesłuchać podcastu "Ja i moje przyjaciółki idiotki". Nie będziecie żałować.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 12
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 3