Serial o Wolverine w MCU

Serial o Wolverine w MCU będzie wycieczką w przeszłość

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,16.04.2021 16:00

Wolverine może zostać wprowadzony do MCU poprzez serial. Po sukcesie WandaVision oraz The Falcon and the Winter Solider, za jakiś czas możemy zobaczyć Rosomaka w… przeszłości!

Rok bez filmów i projektów z MCU naprawdę wygłodził fanów. Wreszcie w 2021 czeka na nas ogrom nowej zawartości. Według starych planów nie byłoby tygodnia w tym roku bez nowej zawartości. Najpierw trochę seriali, czasem materiały z planu, a jako wisienka na torcie: trochę filmów!

Jednak tutaj też warto powiedzieć odrobinę o tym, dlaczego nie widzieliśmy żadnych mutantów przez 13 lat w Kinowym Uniwersum Marvela. Krótki powód? X-Meni/mutanci byli w rękach FOX-a. Dlaczego mutanci mają zawitać do filmów i seriali z MCU? Ponieważ Disney wykupił Foxa. Ot, tak działają wielkie korporacje.

Wreszcie otrzymaliśmy świetne informacje o mutantach w MCU

Postać, która jest utożsamiana z Hugh Jackmanem, w FOX-ie otrzymała stosowne pożegnanie w filmie „Logan”. Była to bardzo emocjonująca i poruszająca końcówka historii Rosomaka. Jako że Logan został wydany w 2017 roku, to… cóż, fani oczekują wręcz, że Wolverine zawita na nasze ekrany.

Jako że The Falcon and the Winter Solider ujawnił trochę ważnych rzeczy dla X-Menów, szczególnie Madripoor, to możemy powoli zacząć odczuwać powrót znanych bohaterów. Jak przekazał nam That Hashtag Show, Marvel planuje wydać na platformie Disney+ serial o Wolverine.

Woo, serial o Wolverine?

I tutaj mowa o pełnoprawnej serii, a nie o serialu złożonym tylko z jednego sezonu — jak WandaVision. Serial będzie opowiadać historię projektu Weapon X. Jak że dużo osób może nie wie dokładnie, o co chodziło w tym programie: chodziło o odtworzenie programu, dzięki któremu Steve Rogers otrzymał swoje moce. Więc tutaj może podłapać, dlaczego taka seria mogłaby się wpasowywać w obecną historię z The Falcon and the Winter Solider.

Jeden haczyk: serial o Wolverine ma dziać się w latach 80.

Jako że MCU nie wracało często w przeszłość, to taka seria byłaby świetną możliwością, aby poznać uniwersum sprzed stworzenia pierwszego stroju Iron Mana. Według portalu Inverse, który skontaktował się z The Hashtag Show, Marvel obecnie jest we wczesnej fazie stworzenia serii o Rosomaku.

Tak więc Disney i Marvel sprowadzili różnych pisarzy, by spróbowali swoich sił w Wolverinie, moje źródło było jednym z nich. Powiedziano im, że ich scenariusz nie będzie użyty w pojedynczym projekcie, ale raczej zostanie przerobiony jako część serii antologii. Więc wiedzą, że jest seria antologii i że będzie obejmować historie o długości sezonu. Niektóre z tych scenariuszy, które zostały napisane, będą używane, ale powiedziano im, że nowy pisarz dla pełnej serii zostanie wniesiona do polerowania scenariuszy i pisać własne ewentualnie.

Pamiętajcie o mocach Wolverine

Oprócz jego pazurów, jedną z najważniejszych mocy Logana jest jego długowieczność. Pamiętacie wstęp do X-Men Origins Wolverine?

Wolverine Fighting in the Wars - Opening Credits | X-Men Origins Wolverine (2009) Movie Clip HD 4K

No to w MCU ma, według pogłosek, mieć podobne moce. So sprawi, iż będzie to jedna z najciekawszych postaci. W komiksach Wolverine walczył u boku Kapitana Ameryki w II wojnie światowej, więc dlaczego coś takiego nie miałoby się stać w MCU? Możliwości jest niesamowicie dużo. Czas jednak pokaże, czy Rosomak pojawi się na naszych ekranach ponownie.

Może macie ochotę na coś prawdopodobnego w 100%? Ano, oto domowy sposób na lody Ekipy!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0