"Deadpool 3" będzie jedynym filmem dla dorosłych w MCU?
Czy jest tutaj ktoś, kto nie czeka na nowe przygody Deadpoola? Po wykupieniu studia FOX przez Disneya słyszeliśmy dużo pogłosek. Jednak dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie jednej bardzo ważnej rzeczy… i to nie wróży dobrze innym filmom.
Pierwsza część "Deadpoola" była swoistym kamieniem milowym w przemyśle filmów superbohaterskich. Wreszcie otrzymaliśmy film prosto z komiksów, gdzie nikt się kolokwialnie… nie patyczkuje. Krew, ostre bluzgi, faki - wszystko to, na co normalny film z bohaterami w rajtuzach nie mógł sobie nigdy pozwolić.
- Deadpool będzie pierwszym biseksualnym bohaterem w MCU?
- Melissa McCarthy zagra w MCU | SPOILERY
- Serial o Wolverine w MCU będzie wycieczką w przeszłość
- Disney ZMIENIŁ ZDANIE: Black Widow na Disney+ w dniu premiery
- "Spider-Man: No Way Home": WYCIEKŁ trailer. Fani mieli dość czekania? //Aktualizacja: oficjalny trailer!
Nie obyło się bez kontrowersji, jednak najważniejsze jest to, iż DP zgarnął niesamowity boxoffice w wysokości 783 milionów dolarów. A przypomnę tylko, że budżet filmu wynosił jedyne 58 milionów, co było stosunkowo małą kwotą.
Po niezłej dwójce wszyscy czekamy, aż Ryan Reynolds znowu przejdzie do świata MCU. I możemy być pewni, że będzie to cały czas przygoda jedynie dla dorosłych widzów. Kevin Feige oficjalnie wczoraj zadeklarował, iż "Deadpool 3" będzie R-rated (czyli będzie zawierać trochę "dorosłego” materiału).
Tylko jest mały problem, ponieważ Feige potwierdził także fakt, iż DP3 będzie jedynym filmem R-rated w MCU.
Co jest zaskoczeniem, ponieważ w planach Marvel ma co najmniej jeden film, który jest idealny dla tego ratingu: reboot Blade’a. Mahershala Ali będzie mieć naprawdę ciekawe zadanie, ponieważ jego poprzednikiem jest Westly Snipes.
Problemem jest też to, iż trylogia Blade’a z przełomu wieków była filmem dla doroślejszej widowni. Wiecie, przekleństwa, trochę przemocy. Całkiem normalne jak na film o łowcy wampirów.
Reasumując: "Deadpool 3" będzie jedynym tytułem skierowanym do dorosłego widza w Marvelu. Reboot Blade’a może dostać nawet ten sam rating, co ostatni film spod szyldu Avengers. Bądźmy jednak dobrej myśli, wszystko może się zmienić.
- Czy hybrydy na paznokciach są bezpieczne? Naukowcy alarmują
- Laluna wraca do walk w Fame MMA. "Gdzie jest Nitro i Wardęga?"
- Czekolada z robakami we Wrocławiu. "Dostajemy pogróżki"
- "Twoje 5 Minut 2". Kim są uczestnicy? Podglądamy ich social media
- Hot Chip Challenge. Gastrolog: "To rodzaj masochizmu" [WYWIAD]
- Mortalcio i Kartonii ROZSTALI SIĘ! Dlaczego?
- Serial "Na dobre i na złe" TVP2 wzoruje się na dramie Fagaty?
- "The Last of Us". Odcinek 3. Nie jesteście na to gotowi
- DIOZ odebrał Danielowi Magicalowi psa. "Zaniedbany i chory"