deadpool 3 dla dorosłych

"Deadpool 3" będzie jedynym filmem dla dorosłych w MCU?

Źródło zdjęć: © YouTube.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,25.02.2021 08:15

Czy jest tutaj ktoś, kto nie czeka na nowe przygody Deadpoola? Po wykupieniu studia FOX przez Disneya słyszeliśmy dużo pogłosek. Jednak dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie jednej bardzo ważnej rzeczy… i to nie wróży dobrze innym filmom.

Pierwsza część "Deadpoola" była swoistym kamieniem milowym w przemyśle filmów superbohaterskich. Wreszcie otrzymaliśmy film prosto z komiksów, gdzie nikt się kolokwialnie… nie patyczkuje. Krew, ostre bluzgi, faki - wszystko to, na co normalny film z bohaterami w rajtuzach nie mógł sobie nigdy pozwolić.

Nie obyło się bez kontrowersji, jednak najważniejsze jest to, iż DP zgarnął niesamowity boxoffice w wysokości 783 milionów dolarów. A przypomnę tylko, że budżet filmu wynosił jedyne 58 milionów, co było stosunkowo małą kwotą.

Po niezłej dwójce wszyscy czekamy, aż Ryan Reynolds znowu przejdzie do świata MCU. I możemy być pewni, że będzie to cały czas przygoda jedynie dla dorosłych widzów. Kevin Feige oficjalnie wczoraj zadeklarował, iż "Deadpool 3" będzie R-rated (czyli będzie zawierać trochę "dorosłego” materiału).

trwa ładowanie posta...

Tylko jest mały problem, ponieważ Feige potwierdził także fakt, iż DP3 będzie jedynym filmem R-rated w MCU. 

Co jest zaskoczeniem, ponieważ w planach Marvel ma co najmniej jeden film, który jest idealny dla tego ratingu: reboot Blade’a. Mahershala Ali będzie mieć naprawdę ciekawe zadanie, ponieważ jego poprzednikiem jest Westly Snipes.

Problemem jest też to, iż trylogia Blade’a z przełomu wieków była filmem dla doroślejszej widowni. Wiecie, przekleństwa, trochę przemocy. Całkiem normalne jak na film o łowcy wampirów.

Reasumując: "Deadpool 3" będzie jedynym tytułem skierowanym do dorosłego widza w Marvelu. Reboot Blade’a może dostać nawet ten sam rating, co ostatni film spod szyldu Avengers. Bądźmy jednak dobrej myśli, wszystko może się zmienić.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3