popkultura
Rosja ukarała TikToka za "szerzenie propagandy LGBT"
Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera

Serial o Jeffreyu Dahmerze. Evan Peters: "Najtrudniejsza rola w moim życiu"

Źródło zdjęć: © Instagram, Netflix, Ryan Murphy Productions
Anna RusakAnna Rusak,21.09.2022 17:00

Netflix. Serial "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" to nowy hit opowiadający o seryjnym zabójcy. W roli głównej zobaczymy Evana Petersa. Aktor opowiada o tym, ile kosztowała go praca nad tą postacią.

bGlKDlnT

"Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" to najprawdopodobniej jeden z lepszych seriali Netfliksa, które zobaczycie w tym roku. Produkcja z udziałem Evana Petersa dopiero pojawiła się na Netfliksie i już została okrzyknięta hitem.

Evan Peters w wywiadzie opowiada o tym, jak wyglądała praca na planie "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" i przyznaje, ile kosztowało go wejście w rolę seryjnego mordercy.

bGlKDlnV

Netflix: "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera"

Jeffrey Dahmer to seryjny zabójca i kanibal, który na koncie ma co najmniej 17 ofiar. Dahmer mordował mężczyzn i chłopców, uprawiał kanibalizm, nekrofilię, okaleczał ciała. Właśnie on jest bohaterem miniserialu Ryana Murphy'ego "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera".

Serial "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" 21 września pojawi się na Netfliksie. Historia zamyka się w 10 odcinkach, a każdy z nich trwa mniej więcej godzinę. W rolę Dahmera wciela się Evan Peters, który w wywiadzie opowiada, ile kosztowało go wejście w rolę seryjnego mordercy.

Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera | Oficjalny zwiastun (zwiastun nr 2) | Netflix

Evan Peters o roli Jeffreya Dahmera

W rozmowie o produkcji Peters przyznał, że wcielenie się w rolę Dahmera było dla niego wyzwaniem. Twierdzi nawet, że zagranie w serialu "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera", było najtrudniejszą rzeczą, którą musiał zrobić w życiu.

bGlKDlnX

- Byłem bardzo przerażony tym wszystkim, co zrobił Dahmer. Zanurzenie się w to i próba zaangażowania się w tę postać było absolutnie jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem w moim życiu. Chciałem, żeby mój Dahmer był bardzo autentyczny - powiedział Netflixowi Evan.

trwa ładowanie posta...

Na szczęście ekipa serialu Netfliksa "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" pomagała Petersowi w tej trudnej przeprawie. To właśnie dzięki ich wsparciu aktor w trakcie przygotowywania się do roli był w stanie przejść przez wiele drastycznych wątków tej historii, by jak najlepiej oddać okrucieństwo seryjnego zabójcy.

bGlKDlod

- Muszę powiedzieć, że załoga odegrała kluczową rolę w utrzymywaniu mnie w ryzach. Nie wiem, jak mam im dziękować, bez nich nie odegrałbym tej roli… - przyznał w wywiadzie Evans.

Kto odpowiada za serial "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera"?

Jego wysiłek z pewnością się opłacił, bo krytycy już chwalą Evana Petersa w recenzjach. Warto dodać, że oprócz niego na ekranie zobaczycie m.in. Richarda Jenkinsa ("Olive Kitteridge") oraz Molly Ringwald ("Riverdale").

Biorąc pod uwagę, że za całością stoi Ryan Murphy, a Carl Franklin, który był odpowiedzialny m.in. za serial "Mindhunter", wyreżyserował pilota, na Netfliksie w końcu czeka na nas naprawdę dobra produkcja.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Evan <3 cudowny aktor
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Joan,zgłoś
Rewelacja...
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Komentarze (2)
arrow
Leksiu o zarobkach w Team X. "W korporacji zarobiłbym więcej"