popkultura
Bella Ramsey o drugim sezonie "The Last of Us"
Niecy Nash

Niecy Nash, aktorka z serialu o Jeffreyu Dahmerze: "Jestem Jess-seksualna"

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Niecy Nash
Anna RusakAnna Rusak,13.10.2022 18:30

Niecy Nash możecie kojarzyć z serialu "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera". W wywiadzie opowiedziała o swojej tożsamości seksualnej. Co oznacza, że jest Jess-seksualna?

Jeśli widzieliście już serial "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" to na pewno kojarzycie aktorkę Niecy Nash. Kobieta w serialu wciela się w rolę sąsiadki seryjnego mordercy Dahmera – Glendę Clevelnad.

Niedawno Niecy Nash wystąpiła w programie, w którym odniosła się do swojej tożsamości seksualnej.

Niecy Nash z serialu o Dahmerze: "Jestem Jess-seksualna"

Niecy Nash ostatnio zasłynęła z roli sąsiadki Jeffreya Dahmera. Można spokojnie powiedzieć, że jej postać w serialu Netfliksa jest jedną z ważniejszych, a rola Glendy Clebelnad, w którą wciela się aktorka, była kluczowa w całej historii.

W związku ze swoim występem w "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" Nash pojawiła się w "The Tamron Hall Show" razem ze swoją żoną. Prowadząca postanowiła zapytać aktorkę o jej tożsamość seksualną.

trwa ładowanie posta...

Nash opowiedziała o tym, że pewnego dnia jej córka zadała jej pytanie o tożsamość. Wtedy opowiedziała, że jest osobą czarnoskórą i jej mamą. Córka jednak dalej drążyła i postanowiła wytłumaczyć aktorce, o co tak naprawdę chodzi w identyfikowaniu się z daną tożsamością seksualną. Po wszystkim Nash powiedziała dziecku:

- Jestem teraz bardziej zdezorientowana niż przedtem. Nie wiem. Jeśli miałbym to w tej chwili wymyślać, powiedziałbym: "Jestem Jess-seksualna". Nigdy nie patrzyłem na nikogo pod względem płci, czy to na mężczyzn, czy na kobiety, po prostu ich widziałam. Ale teraz wiem, że jestem szczęśliwa – powiedziała Nash w programie Hall, przywołując tę historię.

Niecy’s Daughter Ask How She Identified and Here Is Her Answer

Czy Niecy Nash jest biseksualna?

Wszystkim, dla których to wyznanie jest zaskoczeniem, trzeba wyjaśnić, że w 2020 roku Niecy Nash poślubiła muzyczkę Jessicę Betts, swoją najlepszą przyjaciółkę. Wcześniej była związana z pastorem Don Nashem, z którym ma trójkę dzieci. Aktorka od tego czasu dostawała sporo pytań o to, czy jest osobą biseksulną.

Jak jednak widać, aktorka serialu o Dahmerze chyba nie chce się konkretnie identyfikować z jakąkolwiek tożsamością seksualną. Dla niej najważniejsza jest jej ukochana. To dość otwarta odpowiedź. A poza tym urocza.

trwa ładowanie posta...

 Źródło: The Tamron Hall Show

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Luty na HBO Max. Filmy i seriale zapowiadają się świetnie [LISTA]