Selena Gomez

Selena Gomez o swojej przygodzie z Dinseyem: "Nie wiedziałam, co robię"

Źródło zdjęć: © Hulu, only murders in the building, czarodzieje z waverly place, Disney
Anna RusakAnna Rusak,09.08.2021 13:45

Selena Gomez, w ramach promocji nowego serialu, odniosła się do początków swojej aktorskiej kariery. Czym różni się praca na planie Disneya od pracy nad "Only Murders in the Building"?

Jeśli myślicie, że serialowa przygoda Seleny Gomez skończyła się na "Czarodziejach z Waverly Place", to już mogę napisać, że bardzo się mylicie. Piosenkarka powraca na ekran wraz z nowym projektem "Only Murders in the Building" i tym samym odcina się od swojej disneyowskiej przeszłości.

Jak zauważa "Entertainment Tonight" - Selena niedawno podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi najnowszej produkcji i przy okazji odniosła się też do swojej aktorskiej przeszłości. Powiedziała, że w tych młodzieńczych latach nie za bardzo wiedziała, co robi.

"W bardzo młodym wieku podpisałam swoje życie z Disneyem i nie wiedziałam, co robię".

Dwa różne doświadczenia

Sama mówi, że praca na planie "Only Murders in the Building" to dla niej zupełnie inne doświadczenie. Aktualny projekt bardziej pasuje od jej życia i kariery, realizuje go w bardziej świadomy sposób. Praca z twórcami sprawia jej prawdziwą przyjemność, a na planie czuje się trochę jak "gąbka"- powiedziała, że chciałaby wchłonąć całe to doświadczenie.

Only Murders in the Building | Official Trailer

Filmowanie "Czarodziejów z Waverly Place" było raczej zupełnie innym doświadczeniem. Selena powiedziała nawet, że "Nie wiedziała, co robi. Po prostu biegała na planie. Raczej niewiele ma to wspólnego z "chłonięciem doświadczenia". Trzeba też przyznać, że Selena raczej nie jest odosobniona w tych doświadczeniach.

Większość disneyowskich gwiazd później zmagało się z jakimiś trudnościami w kwestii zdrowia psychicznego i/lub z nałogami. Poza Seleną mogę tu wymienić np. Miley Cyrus czy Demi Lovato. Może więc angażowanie takich młodych osób, w tak duże projekty powinno być bardziej przemyślane np. chociażby pod kątem opieki psychicznej?

Czarodzieje z Waverly Place - Magiczny obiad. Oglądaj w Disney Channel!

Gwiazda pod koniec rozmowy dodała też, że nie wie, czy jest dobrą aktorką, ale: "Po prostu wykonuje swoją pracę". Żałuje też, że nie może od nowa nagrać pierwszego odcinka serialu, bo praca na planie bardzo dobrze wpłynęła na jej umiejętności. Przyznacie, że brzmi to nieźle, prawda?

O czym będzie nowy serial?

"Only Murders in the Building" opowiada o trójce nieznajomych z Nowego Jorku, którzy są fanami kryminałów. Tym razem jednak sami będą musieli zmierzyć się z tajemniczą śmiercią w swoim budynku. Selena zagra fankę podcastów kryminalnych.

Premiera przewidziana jest na 31 sierpnia na Hulu. Nie wiadomo, czy trafi na nasz rynek, ale część produkcji z tej platformy ląduje później na HBO, także optymistycznie możemy założyć, że tym razem też tak będzie.

Będziecie oglądali nowy serial z Seleną? Jeśli nie, to zawsze możecie nadrobić jej inne, filmowe produkcje. Jakiś czas temu mogliśmy ją oglądać np. u Woody’ego Allena w "Deszczowym dniu w Nowym Jorku".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0