Finał 5. sezonu "Ricka i Morty'ego"

Co za niespodzianka! Aktorska wersja Ricka i Morty'ego z okazji finału 5. sezonu

Źródło zdjęć: © Adult Swim / Twitter.com, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.09.2021 11:47

Christopher Lloyd i Jaeden Martell wcielili się w role Ricka Sancheza i Morty'ego Smitha. Czy to zapowiedź aktorskiej wersji serialu o szalonym dziadku-naukowcu i jego wnuczku? Nie, to tylko i aż promocja finału 5. sezonu "Ricka i Morty'ego".

Wyczekiwanie dobiegło końca. W dniu pisania tego artykułu, tj. 6 września, odbywa się finał 5. sezonu "Ricka i Morty'ego". W Polsce ostatnie dwa odcinki 5. sezonu tego kultowego serialu można oglądać na platformie HBO GO. Czego możemy się spodziewać po odcinkach "Forgetting Sarick Mortshall""Rickmurai Jack"? Na pewno, że będą równie odjechane jak cały najnowszy sezon.

Zakończenie 5. sezonu "Ricka i Morty'ego" jest ogromnym wydarzeniem w popkulturze. Twórcy serialu postanowili z tej okazji zaskoczyć fanów i przygotowali trzy spoty promujące finał 5. sezonu serialu. Zaangażowali do tego Christophera LloydaJaydena Martella. Kilkusekundowe scenki z udziałem aktorów dają pogląd na to, jak Rick i Morty wyglądaliby na żywo. Imo, wyszło całkiem spoko.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Christopher Lloyd jako Rick Sanchez - strzał w 10?

Nie bez powodu w aktorskiej mini-wersji "Ricka i Morty'ego" pojawia się Christopher Lloyd. To właśnie na roli, którą odgrywał ten aktor w innym filmie - doktora Emmetta Browna z "Powrotu do przyszłości" z 1985 roku - była wzorowana postać Ricka Sancheza. Z kolei Jaedena Martella mogliśmy oglądać m.in. w "Midnight Special", "Na noże" oraz w horrorze "To".

Wyłapaliście wszystkie sekrety?

Trzy spoty, które pojawiły się z okazji premiery 5. sezonu "Ricka i Morty'ego", są pełne odniesień do fabuły serialu. Tytuły klipów składające się z cyfr i liter odnoszą się do nazw alternatywnych światów, po których podróżują szalony dziadek wraz z wnuczkiem. W jednym ze spotów Morty rozmawia z ogórkiem, będąc przekonanym, że jest to Rick - to nawiązanie do legendarnego 3. odcinka sezonu 3.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0