Koszulki Prosto x EA SPORTS

Prosto łączy dwa światy. Koszulki z gry do zdobycia w realu

Źródło zdjęć: © Prosto / Facebook
Konrad SiwikKonrad Siwik,10.12.2023 14:30

Jeśli jesteś fanem futbolu i streetwearu, mamy świetną wiadomość. EA SPORTS i Prosto połączyły siły, aby stworzyć wyjątkową kolekcję koszulek, która przenosi futbol z wirtualnego świata na prawdziwe ulice. To wyjątkowe połączenie dwóch światów zapowiada się niezwykle ekscytująco!

Limitowane wirtualne przedmioty mają to do siebie, że możemy z nich skorzystać tylko w cyfrowym świecie. A często wyglądają na tyle kozacko, że chcielibyśmy dorwać je również w realu. Ostatnia współpraca Prosto i EA SPORTS przełamuje ten schemat.

Koszulki Prosto w EA SPORTS FC 24

Gracze "EA SPORTS FC 24" na całym świecie od 27 listopada przez trzy tygodni mają okazję odblokować unikalne stroje zaprojektowane przez Prosto w trybie Ultimate Team.

"Współpraca polskiego brandu streetwearowego z największą marką interaktywnego futbolu na świecie, to pierwsze takie wydarzenie w ponad trzydziestoletniej historii serii piłkarskiej od EA Sports" - podano w oficjalnym komunikacie.

trwa ładowanie posta...

Z wirtualnego boiska na prawdziwe ulice

Na tym jednak nie koniec współpracy obu firm, ponieważ jej efekty wkrótce staną się rzeczywistością. Jednakże nie będą dostępne w sprzedaży. Ciekawi, jak zdobyć ten wyjątkowy teesik? Otóż fani będą mieli szansę zgarnięcia koszulki poprzez specjalne aktywności.

- Łączenie różnych światów, to moja specjalność, dlatego bardzo mnie cieszy, że koszulka Prosto x EA SPORTS pojawi się zarówno w świecie wirtualnym, jak i fizycznie, w rzeczywistości

- powiedział założyciel Prosto, raper i biznesmen, Wojtek Sokół.

- To super współpraca łącząca świat streetwearu i gamingu. Wyrazistym designem koszulki nawiązujemy do bliskich nam lat 90. To nasze korzenie i stylistyka, którą bawimy się i przetwarzamy od początku istnienia Prosto - wyjaśnił Sokół.

Jak zdobyć tę unikatową koszulkę? To proste! Wystarczy wyeksportować bramkę zdobytą w koszulce Prosto w grze EA SPORTS FC 24, udostępnić ją na Instagramie z hasztagiem #ProstoFC oraz oznaczyć profile @prostowear i @easportsfc. 50 najlepszych bramek zostanie nagrodzonych tą limitowaną koszulką.

trwa ładowanie posta...

Kluczowym elementem kampanii jest wyjątkowy spot z udziałem samego rapera i założyciela marki Prosto - Wojtka Sokoła. Klip przywołuje ducha lat 90., które miały ogromny wpływ na styl koszulek i samej marki. To lata, które były odważne i wyraziste, co widać także w nowych projektach.

Prosto x EA SPORTS

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0