gaming
Post Malone uczynił fana milionerem. Kupił od niego kartę do gry
PS VR2: preorder wystartował, a w USA

PS VR2: preorder wystartował, a w USA ceny poszybowały w górę

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Sony, eBay
Oliwier NytkoOliwier Nytko,16.11.2022 11:30

Można już kupić PS VR2! A właściwie wykupić wczesny preorder, bo do premiery jeszcze pozostało sporo czasu. Haczyk w tym, że headset - pomimo srogiej ceny - już został wyprzedany w wielu miejscach. A to oznacza… jeszcze wyższe ceny na rynku wtórnym. Gdzie kupić PS VR2 w Polsce?

PS VR to gogle do wirtualnej rzeczywistości od Sony. Zakładamy je na twarz, włączamy grę i przenosimy się do cyfrowego świata. Pierwsza generacja produktu była niesamowicie udana, a  druga… zapowiada się genialnie. Wraz z rozpoczęciem reordera PS VR2 wybuchł prawdziwy szał.

PS VR2 wyprzedane w USA, ceny nawet po 1100 dolarów

Bazowa cena PS VR2 w Stanach Zjednoczonych to 549 dolarów. W Polsce to daje nam ok. 2999 zł, ale o tym za chwilę. W USA Sony wykonało ciekawy ruch: preorder, czyli zamówienie przedpremierowe na nadchodzące gogle VR są dostępne tylko na platformie PlayStation Direct.

I co? Kilka godzin po starcie preordera PS VR2 miało trafić na strony typu eBay, gdzie ceny wahają się pomiędzy 800 a 1100 dolarów za podstawową wersję:

PSVR2, preorder wystartował, a w Stanach Zjednoczonych...
PSVR2, preorder wystartował, a w Stanach Zjednoczonych... (eBay)

PS VR2 w Polsce. Jeszcze niewyprzedane!

A jak jest w Polsce? Oficjalnie tylko jeden z dużych sprzedawców -  RTV Euro AGD - miał wyprzedać swój zapas preorderów na podstawową wersję headsetu. PlayStation VR2 jest nadal dostępne do zamówienia w edycji z grą "Horizon: Call of the Mountain" w RTV Euro AGD. Podstawowa wersja jest dostępna w sieciach Media Expert i Media Markt.

PS VR2 zapowiada się genialnie, szczególnie przez dopracowanie względem pierwszej generacji, oraz - co najważniejsze - możliwość wykorzystania potencjału PS5 w grach specjalnie zaprojektowanych na platformę Sony.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Dawid Podsiadło pokazuje Dobrą Drogę w "Cyberpunk 2077". Poznaj Nieznajomego