PS VR 2 na pierwszych zdjęciach! Studio PRZEZ "PRZYPADEK" puściło parę?

PS VR 2 na pierwszych zdjęciach! Studio "PRZEZ PRZYPADEK" puściło parę?

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Sony, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,30.06.2022 11:30

PS VR 2 wreszcie zostało pokazane na pierwszych fotkach z prawdziwego świata! Znaczy, nieoficjalnie - ale to już coś. Co tu się wydarzyło?

Gogle VR od PlayStation to jedna z najtańszych opcji na zanurzenie się w świat gry. Konkurencyjne rozwiązania typu Oculus Quest 2 kosztują znacznie więcej - ale co prawda, oferują też więcej. PS VR 2 zapowiada się jednak genialnie przez ogromny skok technologiczny. Lepszy obraz, kompletnie nowe kontrolery oraz obietnica świetnej współpracy z PS5 rozpaliły wyobraźnię niektórych graczy.

Tylko problem jest taki, że nie poznaliśmy jeszcze wyglądu samych gogli. Do teraz, bo do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie PlayStation VR 2.

PS VR 2: zdjęcia wyciekły do sieci!

Co najlepsze, to nie jest wyciek typu "ooo, mamy tajemne zdjęcia z fabryki" czy "o, przesyłka się rozwaliła i oto co w niej było". Nope. Pierwsze fotki opublikowało studio (?!) Bit Planet Games na swoim oficjalnym koncie na Twitterze:

trwa ładowanie posta...
PS VR 2 w prawdziwym świecie
PS VR 2 w prawdziwym świecie (Twitter)

Sisz, ale te kontrolery są duże! I tak, jest to pierwsze zdjęcie PS VR 2 w prawdziwym świecie. Jak na coś, co ma wyjść dopiero za +/- pół roku, to Sony wydaje się już mieć wszystko przygotowane do wydania.

Znaczy, teraz firma... wszystkiego się wypiera. Tweeta usunięto po chwili, a teraz ludzie z Sony twierdzą, że jest to jedynie "robota w Photoshopie".

trwa ładowanie posta...

Czy to fejk pod podbudowanie zasięgów? Temat PS VR 2 się nosi zawsze…

Zacznijmy od tego, że studia produkujące gry muszą dostać wcześniej zestawy z nowymi konsolami czy akcesorami. Przecież jak mieliby tworzyć i testować wewnętrznie gry bez sprzętu, na który tworzą różne tytuły? Także takie Bit Planet Games mogłoby dostać swój kit PS VR 2, bezapelacyjnie.

Czy jest to inteligentny trolling? Kto wie. Teraz twórcy wrzucili tylko oficjalne zdjęcie od Sony z PS VR 2. Równie dobrze mogli mieć ochotę na podbicie statystyk przez wzbudzenie kontrowersji.

Bo jako tako, PlayStation VR 2 mają w rękach: tak będzie wyglądał zestaw, który powinien trafić do graczy "pod koniec 2022 roku".

Źródło: Twitter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0