Premiery gier w kwietniu

Premiery gier w kwietniu. Pięć tytułów, których nie można pominąć

Źródło zdjęć: © Star Wars Jedi: Ocalały Dead Island 2 Minecraft Legends
Anna RusakAnna Rusak,13.04.2023 15:15

W kwietniu czeka nas kilka długo oczekiwanych premier. Gracze będą mogli w końcu zagrać w spin-off "Minecrafta" i powalczyć w świecie "Gwiezdnych Wojen". Oto cztery gry i jeden znaczący dodatek, na które warto czekać.

Wiecie już, co oglądać na Netfliksie w kwietniu. Wiecie też, co na ten miesiąc przygotował Disney+. Teraz przydałoby się coś dla graczy. Co prawda mamy już Game Passy na XboxPS Plus już znamy, ale nie samymi subskrypcjami człowiek żyje.

W kwietniu czeka nas sporo premier. W tym miesiącu znajdzie się coś dla fanów "Minecrafta" i "Gwiezdnych Wojen". Poniżej znajdziecie listę premier gier na kwiecień - wybraliśmy cztery najbardziej oczekiwane tytuły i jeden dodatek

Gry w kwietniu: "Minecraft Legends"

18 kwietnia pojawi się długo oczekiwane przez fanów "Minecraft Legends". To spin-off oryginalnego tytułu osadzony w światach opracowanych przez studio Mojang. W Legends wcielamy się w obrońców Overworldu.

Gracz będzie musiał stawić czoła najeźdźcom z Netheru i nawiązywać sojusze z innymi użytkownikami. W "Minecraft Legends" można grać na: PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch.

Minecraft Legends - Official Trailer

Gry w kwietniu: "Dead Island 2"

21 kwietnia czeka nas za to premiera drugiej części "Dead Island". Po ponad 10 latach wrócimy do historii z gry i znajdziemy się w opanowanej przez zombie Kalifornii. Gracz będzie mógł wybrać jedną z sześciu unikalnych postaci, a jego zadaniem będzie wydostanie się ze zniszczonego LA.

"Dead Island 2" będzie dostępne na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One. Za produkcję odpowiada studio Dambuster, należące do Deep Silver. Zwiastun zapowiada naprawdę krwawą rozgrywkę i jeśli tęsknicie za zarażonymi zombie z "The Last of Us" to nie powinniście być zawiedzeni.

Dead Island 2: The First 11 Minutes

Gry w kwietniu: "The Last Case of Benedict Fox"

Parę dni po "Dead Island 2" premierę będzie miał "The Last Case of Benedict Fox". Gra, która pojawi się 27 kwietnia, jest inspirowana kryminałami oraz twórczością amerykańskiego pisarza, który był jednym z prekursorów fantastyki naukowej. Do tego wizualnie na pewno zachwyci fanów Tima Burtona.

W "The Last Case of Benedict Fox" będziemy musieli rozwiązać zagadkę morderstwa młodego małżeństwa i porwania dziecka. W rozgrywce nie zabraknie też walki i demonów! Gra będzie dostępna na: PC, Xbox Series X/S, Xbox One.

The Last Case of Benedict Fox - Combat Gameplay Walkthrough

Gry w kwietniu: "Star Wars Jedi: Ocalały"

Jedną z chyba najbardziej wyczekiwanych premier w kwietniu jest "Star Wars Jedi: Ocalały". To kontynuacja "Star Wars Jedi: Upadły zakon" z 2019 r. Nowa rozgrywka będzie przedstawiała dalsze losy Cala Kestisa.

Akcja rozgrywa się pomiędzy trzecią a czwartą częścią filmowej sagi "Gwiezdnych wojen". Jak zapowiadają twórcy, "Star Wars Jedi: Ocalały" ma mieć kilka ulepszeń dotyczących walk oraz podróży. Gra będzie dostępna na: PC, PS5, Xbox Series X/S.

Star Wars Jedi: Survivor - Final Gameplay Trailer

Gry w kwietniu "Horizon: Forbidden West - Burning Shores"

Wszystkich fanów serii "Horizon: Forbidden West" na pewno zainteresuje fakt, że w kwietniu premierę będzie miał również rozległy dodatek "Horizon: Forbidden West - Burning Shores". Gracze 19 kwietnia znowu będą mogli wcielić się w wojowniczką Aloy, ale tym razem udamy się z nią do Los Angeles.

Zła wiadomość jest taka, że "Horizon: Forbidden West - Burning Shores" zostanie wydane tylko na PlayStation 5, co oznacza, że spora część graczy nie będzie mogła poznać tej historii. Z drugiej strony posiadacze najnowszej konsoli Sony mogą liczyć na naprawdę poważne wykorzystanie jej mocy np. w bitwach.

Horizon Forbidden West: Burning Shores - Pre-Order Trailer | PS5 Games

Źródła: Wikipedia, gaming.komputronik.pl, gry.interia.pl, playstation.com, xbox.com

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3