seriale
"Gra o Tron" powróci z "prawie 9. sezonem"? Jon Snow jako główny bohater?!
Henry Cavill

Problemy "Wiedźmina" – Henry Cavill został ranny

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.12.2020 10:09

Odgrywanie roli Geralta z Rivii to kontuzjogenne zajęcie. Przekonał się o tym Henry Cavill, który został ranny podczas kręcenia scen do 2. sezonu "Wiedźmina". Co dokładnie się wydarzyło?

bFPtMXuH

Produkcja 2. sezonu hitowego serialu Netflixa może mówić o trzymającym się jej pechu. Henry Cavill, wcielający się w tytułowego "Wiedźmina", został ranny na planie filmowym serialu. Aktor doznał kontuzji podczas nagrywania scen na torze szturmowym – podaje "The Sun". Cavill miał być wówczas przypięty do uprzęży i używać toporów. Nie wiadomo, czy właśnie te rekwizyty przyczyniły się do kontuzji.

Z powodu kontuzji Cavilla prace nad 2. sezonem "Wiedźmina" nie zostały wstrzymane – mimo że kryzysowa sytuacja bardzo namieszała twórcom w grafiku. Ekipa filmowa zajmie się kręceniem scen, które nie wymagają udziału aktora. Henry musi teraz odpocząć i dojść do siebie po kontuzji.

WIEDŹMIN | GŁÓWNY ZWIASTUN | NETFLIX

Kiedy premiera 2. sezonu "Wiedźmina"?

To nie pierwszy raz, kiedy w ciągu ostatnich tygodni prace nad 2. sezonem “Wiedźmina” mierzą się z problemami. Zaledwie miesiąc wcześniej ekipa filmowa musiała zejść z planu po tym, jak wśród osób znajdujących się na planie odnotowano przypadki zakażenia koronawirusem.

bFPtMXuJ

Obecna sytuacja podobno nie wpłynie negatywnie na datę premiery kolejnej części przygód Geralta z Rivii. Lauren Hissrich, producentka wykonawcza serialu, twierdzi, że 2. sezonu "Wiedźmina" możemy się spodziewać w 2021 roku, ale kiedy dokładnie? Jeszcze jest za wcześnie, aby podać przybliżony termin.

Subskrybujecie Netflixa? Jeśli tak, z pewnością ciekawi Was, jakie premiery serwis zaplanował na grudzień 2020 roku.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Nowości na Netflixie w lipcu. Zapowiada się lato gorących premier