Henry Cavill

Problemy "Wiedźmina" – Henry Cavill został ranny

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.12.2020 11:09

Odgrywanie roli Geralta z Rivii to kontuzjogenne zajęcie. Przekonał się o tym Henry Cavill, który został ranny podczas kręcenia scen do 2. sezonu "Wiedźmina". Co dokładnie się wydarzyło?

Produkcja 2. sezonu hitowego serialu Netflixa może mówić o trzymającym się jej pechu. Henry Cavill, wcielający się w tytułowego "Wiedźmina", został ranny na planie filmowym serialu. Aktor doznał kontuzji podczas nagrywania scen na torze szturmowym – podaje "The Sun". Cavill miał być wówczas przypięty do uprzęży i używać toporów. Nie wiadomo, czy właśnie te rekwizyty przyczyniły się do kontuzji.

Z powodu kontuzji Cavilla prace nad 2. sezonem "Wiedźmina" nie zostały wstrzymane – mimo że kryzysowa sytuacja bardzo namieszała twórcom w grafiku. Ekipa filmowa zajmie się kręceniem scen, które nie wymagają udziału aktora. Henry musi teraz odpocząć i dojść do siebie po kontuzji.

WIEDŹMIN | GŁÓWNY ZWIASTUN | NETFLIX

Kiedy premiera 2. sezonu "Wiedźmina"?

To nie pierwszy raz, kiedy w ciągu ostatnich tygodni prace nad 2. sezonem “Wiedźmina” mierzą się z problemami. Zaledwie miesiąc wcześniej ekipa filmowa musiała zejść z planu po tym, jak wśród osób znajdujących się na planie odnotowano przypadki zakażenia koronawirusem.

Obecna sytuacja podobno nie wpłynie negatywnie na datę premiery kolejnej części przygód Geralta z Rivii. Lauren Hissrich, producentka wykonawcza serialu, twierdzi, że 2. sezonu "Wiedźmina" możemy się spodziewać w 2021 roku, ale kiedy dokładnie? Jeszcze jest za wcześnie, aby podać przybliżony termin.

Subskrybujecie Netflixa? Jeśli tak, z pewnością ciekawi Was, jakie premiery serwis zaplanował na grudzień 2020 roku.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0