KFConsole

Poznajcie konsolę KFC, która podgrzewa kurczaki

Źródło zdjęć: © KFConsole / kfcgaming
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,23.12.2020 15:03

Technicznie rzecz biorąc nie jest to konsola, lecz komputer. Niemniej urządzenie jest reklamowane jako KFConsole i ma zakończyć odwieczny spór – PlayStation czy Xbox?

Uprzedzając pytania – nie pomyliło nam się, to nie jest artykuł z okazji prima aprilis. Sieć fast foodów KFC w czerwcu 2020 roku opublikowało zwiastun autorskiej konsoli do gier, ale wówczas wszyscy myśleli, że firma robi ludzi w bambuko. Dzisiaj okazuje się, że nic bardziej mylnego. "Oto przyszłość gier"? O co tutaj chodzi?

Urządzenie to efekt współpracy KFC z Cooler Master (producentem obudów i elementów chłodzących komputery). Komputer od KFC wyróżnia się znajomym designem. Przypomina bowiem kubełek na hot wingsy... co jest zgodne z przeznaczeniem urządzenia. KFConsole posiada wbudowaną komorę do podgrzewania kurczaków. KFC nie podało ani daty premiery urządzenia, ani ceny, jaką trzeba będzie za nie zapłacić.

trwa ładowanie posta...

KFConsole – specyfikacja techniczna

Poza tym, że komputer zawiera podgrzewacz kurczaków, posiada procesor Intel Nuc 9, dwa dyski SSD 1TB Seagate® BarraCuda®. Ponadto konsola obsługuje gry w wirtualnej rzeczywistości, umożliwia rozgrywkę w 240 klatkach na sekundę i kompatybilność z ekranami 4K. Nie możemy się doczekać, żeby spróbować kurczaków… tzn. gier autorstwa KFC.

Sieci fast foodów co chwila zaskakują swoimi pomysłami. Sprawdźcie, jak dziwne i niezwykłe pozycje znajdują się w menu KFC, McDonald’s, Burger King w różnych częściach świata.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0