pop-qultura
Teledyski, które mogłyby być filmami. Chce się je oglądać bez końca
Jake Paul

Posiadłość amerykańskiej gwiazdy YouTube'a najechana... przez FBI

Źródło zdjęć: © Instagram @jakepaul
Oliwier NytkoOliwier Nytko,10.08.2020 12:16

Znacie Jake'a Paula? Założyciela Team10, aktora i gwiazdę YouTube'a? No pewnie, że znacie. A skoro tak, to pewnie zainteresuje Was, że celebryta ma kłopoty - i to niemałe.

bDasBEXT

Dla tych, którzy nie wiedzą: mowa o jednym z braci Paul, Jake'u. Jest znany ze swojej kariery na Disney Channel, krótkich filmów na platformie Vine (przodek TikToka), a także niezwykle popularnemu kanałowi na YouTube. Oczywiście to nie wszystko, do jego "sukcesów" można zaliczyć także krótką - bo jednorazową - przygodę w roli boksera oraz bycie twarzą internetowego oszustwa.

W przeszłości Jake miał już bliskie spotkania z policją, ale tym razem przebił wszystkie poprzednie akcje. Jak? Otóż 5 sierpnia do posiadłości gwiazdy wkroczył uzbrojony oddział SWAT.

Informacja o powodach interwencji oddziałów specjalnych nie została podana do wiadomości publicznej. Na razie wiemy tylko, że rajd i przeszukanie są częścią szerszego śledztwa. Plotki mówią, że chodzi o incydent, do którego doszło podczas protestów związanych ze śmiercią George’a Floyda, ale nie zostało to w żaden sposób potwierdzone.

bDasBEXV

Podczas przeszukania posiadłości oddziały policji odnalazły i zarekwirowały wiele sztuk broni palnej. Do mediów trafiło także zdjęcie, które przedstawia rzekomo karabin snajperski. Nie wiadomo jednak, czy to naprawdę karabin na ostrą amunicję, czy po prostu wiatrówka.

Będziecie śledzić dalsze informacje o kłopotach Jake'a?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
5 książek, które najlepiej przeczytać w październiku