trendy
Cardi B stuningowała bitą śmietanę. Jeśli ją zjesz, nie możesz kierować autem
BNT na wieży Eiffla

Polski Spider-Man znów w akcji. Wspiął się na wieżę Eiffla bez zabezpieczeń!

Źródło zdjęć: © Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.10.2021 11:54

Marcin Banot we wspinaniu się na wysokie budowle nie ma sobie równych na świecie. Polski Spider-Man, który działa w internecie pod pseudonimem BNT, dokonał kolejnego szalonego wyczynu i wdrapał się na symbol Paryża. Filmik z wejścia jest już viralem.

bEUzHKmX

Ludzkość dzieli się na zwykłych, szarych śmiertelników i Marcina Banota. 33-latek już wiele razy udowodnił, że wcale nie pochodzi ze Śląska, tylko z innej planety, której mieszkańcy wyróżniają się ponadprzeciętną odwagą oraz brakiem układu nerwowego. BNT znany jest ze wspinaczki na wysokie budynki bez asekuracji. Najczęściej towarzyszą mu kamera GoPro i dron.

Podczas gdy niektórzy zdobywają górskie szczyty, BNT zalicza dachy wysokich obiektów. Marcin Banot ma na swoim koncie wejścia m.in. na szczyt Diabelskiego Młyna w Śląskim Wesołym Miasteczku, nieczynny maszt radiowy Donebach o wysokości 363 m, Hotel Silesia, hotel Marriott, wieżowiec Montparnasse, siedzibę Telewizji Polsat, wieżowiec Tour Total. Relacje z wypraw BNT można obejrzeć na jego kanale YT.

BNT wspiął się na szczyt wieży Eiffla

Do francuskich zdobyczy BNT właśnie dołączyła wieża Eiffla. Polak wspiął się na szczyt symbolu Paryża we wrześniu 2021 roku, ale dopiero po miesiącu filmik ze wspinaczki pojawił się na jego koncie na YouTube. Marcinowi podczas wejścia towarzyszył jego kolega, Leo Urban. Panowie zaplanowali wspinaczkę na wczesny poranek, aby zdążyć przed otwarciem wieży dla turystów.

BNT 395 EIFFEL TOWER

Oszczędność 20 Euro?

Na materiale widzimy, że Marcin i Leo zostali dość szybko zauważeni przez ochronę obiektu. Mimo to kontynuowali wspinaczkę na historyczną budowlę pod czujnym okiem służb. Śmiałkowie zameldowali się na szczycie wieży Eiffla ok. 7:00, gdzie zostali aresztowani przez policję. Ciekawostka - gdyby chcieli wejść na wieżę w tradycyjny sposób, zapłaciliby za to 20 Euro.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Kasia Babis promująca antykapitalizm REKLAMUJE Zalando XDDD "Antykapitalizm do pierwszej reklamy"