Polski raper twierdzi, że Ziemia jest płaska. "Prawda jest ukryta"
Raper AK-47 dzieli się w mediach społecznościowych tym, co odkrył, kiedy wyswobodził się z Matrixa. Jego fanpejdż przyciąga zwolenników teorii o płaskiej Ziemi. Ostrzegamy: jest grubo.
Edyta Górniak. Ivan Komarenko. Doda. Tych celebrytów łączy wspólne hobby i bynajmniej nie jest to muzyka. Chodzi o promowanie teorii spiskowych lub pseudonaukowych poglądów. Do "zacnego" grona ludzi z umysłem otwartym zbyt szeroko dołączył AK-47. To pseudonim artystyczny Adama Kubiaka, poznańskiego rapera urodzonego w 1991 roku.
Podobne
- Young Leosia twierdzi, że dostaje groźby śmierci. To nie są żarty
- Raper Kuban powraca. "Kuban żyje i nie pracuje w telewizji"
- Lil Uzi Vert jest satanistą? Skandal wokół nowej piosenki rapera
- Twierdzi, że został oszukany przez Artura Rojka przy tworzeniu Great September
- Mata x Adidas. Współpraca oficjalnie zapowiedziana! "Mata dołączył do ekipy w dresie z 3 paskami"
AK-47 zadebiutował w 2013 roku albumem "Autopsja". Wiele jego piosenek ma kilkaset tysięcy wyświetleń na YouTube, a kilka przebiło barierę miliona wyświetleń. Błogosławieni ci, którzy ograniczyli się do muzycznej twórczości AK-47. Raper posiada profil na Facebooku, na którym dzieli się przemyśleniami o świecie. Są to poglądy nie mające nic wspólnego z nauką.
AK47 - Droga do piekła
AK-47 promuje teorie spiskowe
Raper udostępnia na Facebooku materiały, które mają dowodzić, że Ziemia jest płaska. AK-47 pisze, że kulistość Ziemi i grawitacja to mit, a heliocentryzm wymyśliła masoneria, by ukryć biblijny ogród Eden na biegunie północnym. Artysta zrozumiał, że "wymiar ziemski to wielowymiarowa czasoprzestrzeń, a postrzeganie czasu zależy od gęstości, w której się znajdujesz". Warto zaznaczyć, że profil rapera na Facebooku obserwuje 111 tys. fanów.
To co obserwujesz na niebie to manifestacja wyższych płaszczyzn egzystencjonalnych (plany duchowe, szczeble drabiny świadomości, czakry), które manifestują się w ten sposób. Nie jesteś w stanie tam dotrzeć, ponieważ "każdy" wymiar jest sam w sobie układem zamkniętym. Dziś człowiek patrzy tylko oczami. Nie dostrzega głębi w niczym. Nie zdają sobie sprawy co tracą.
Grawitacja nie istnieje, za to istnieje pole elektromagnetyczne. Spójrz na zachowanie wody, która jest z natury diamagnetyczna. Wpływ dodatniej energii słońca ma wpływ na wodę, jak również ujemna energia księżyca (zimne światło).
Bogate elity ukrywają prawdę, aby utrzymywać ludzkość w niewiedzy, dzięki temu dużo łatwiej manipulować społeczeństwem, które oddaliło się od duchowych, tradycyjnych nauk, których szukać możemy w korzeniach naszych przodków. Nieświadomi ludzie nie zdają sobie sprawy, że za kurtyną materialnego świata 3D stoi energia.
Popularne
- Oskar Szafarowicz pała nienawiścią do warszawskich zabytków: "wyburzyłbym je"
- Dlaczego Gen Z jest zmęczone polską polityką? [OPINIA]
- Czy Kościół w Polsce upada? Wiele na to wskazuje [OPINIA]
- Kontrola w kuratoriach oświaty. Wyniki mogą zaniepokoić uczniów
- Kara śmierci za aborcję? Temat znów obiektem politycznej manipulacji
- Homoafera w Konfederacji. Winnicki odpowiada na rzekomy gejowski film
- Platoseksualność. Nowy trend rozgrzewa sieć
- Odkrył powiązania HIGH LEAGUE z Rosją. Malik groził jego matce
- Andrzej Duda beszta mielonkę? Deepfake osiągnął niepokojący poziom