Alberto zatrzymany przez policję

Policja zatrzymała Alberto. "Ja im tego nie odpuszczę!"

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.08.2022 17:01

Alberto miał spędzić kilkanaście godzin na komisariacie. Raper w gorzkich słowach ocenił pracę policji, którzy byli - według niego - "niekompetentni i uprzedzeni". Co było powodem zatrzymania? I co na to policja?

Alberto jest jedną z gwiazd należącej do Malika Montany wytwórni #GM2L. Większość numerów rapera to hity, które wykręcają po kilka-kilkanaście milionów wyświetleń. Alberto może się pochwalić nie tylko talentem muzycznym. W czerwcu tego roku zadebiutował jako zawodnik High League. Artysta we freak fighcie z Marcinem Dubielem wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Alberto zatrzymany przez policję

Raper nie zaliczy końca wakacji do udanych. 27 sierpnia Alberto nagrał relację na Instastory, w której poinformował fanów, że został zatrzymany przez policję. Na filmie widzimy kilka sekund z momentu, gdy funkcjonariusze używają psa, aby przeszukać samochód rapera.

- On szuka jakichś narkotyków w moim samochodzie. Ciekawe, czy coś znajdzie? Dzisiaj chyba nic - mówi Alberto na nagraniu.

trwa ładowanie posta...

Dzień po zatrzymaniu raper nagrał kolejną relację. Stwierdził, że policjanci "uwalili go na glebę". Powodem zatrzymania miała być lecznicza marihuana, którą raper miał przy sobie.

- Wielu z was jest ciekawych odnośnie mojego story, gdy przeszukała mnie policja. Zobaczyliście, co tam się dzieje. Dopiero opuściłem komisariat policji i będzie sprawa grubsza, ponieważ wszystko było nie tak, jak trzeba. Policjanci musieli mnie oczywiście uwalić na glebę, a nawet nie stawiałem oporu, za to, że miałem leczniczą marihuanę i miałem papiery na to. Wszystko, ku*wa, miałem, ale musieli mnie upie*dolić. Dlaczego? Dlatego, bo są niekompetentni i uprzedzeni do takich osób, jak ja - opowiada ze wzburzeniem Alberto.

Alberto o policji: "Ja im tego nie odpuszczę"

Alberto zapowiada, że nie zostawi tej sprawy, a funkcjonariusze poniosą konsekwencje. - Ja im tego nie odpuszczę i będę z nimi jechał. Adwokat pomogła mi dzisiaj wyjść. Nie odpuszczam tego na 100 proc., będzie z tego grubsza sprawa - mówi raper. Alberto nie rozwinął, co rozumie przez to, że będzie "jechał" z policjantami.

Zapytaliśmy oficerów prasowych policji, co było podstawą do wytypowania samochodu rapera do przeszukania oraz, czy faktycznie funkcjonariusze musieli użyć środków przymusi bezpośredniego i powalić Alberto na ziemię. Nadal czekamy na odpowiedź. Gdy tylko ją otrzymamy podzielimy się nią z wami.

ALBERTO O SYTUACJI ZATRZYMANIA I PRZESZUKANIA PRZEZ POLICJĘ!! NIE DARUJĘ IM TEGO!

Przypomnijmy, że bratem Alberto jest Josef Bratan. Jest on również członkiem wytwórni #GM2L i zawodnikiem High League. Podczas tegorocznych wakacji raper zasłynął streamami, na które zaprosił... nietypowych gości. Sprawdźcie, co o chodzi.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Jaay,zgłoś
13/52
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się