Jak się zachowują Polacy na all inclusive?

Polacy robią wiochę na all inclusive? Gwiazda TikToka zażenowana

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,27.10.2022 15:30

- Obserwuję moich rodaków i mam wrażenie, że coś im się pomyliło w głowach - mówi Aneta, która współtworzy popularny na TikToku profil @mamaiwerka. Kobieta wyjechała z córką na wakacje all inclusive po sezonie. Zachowanie urlopowiczów z Polski w Egipcie nie przypadło jej do gustu.

Wakacje all inclusive to opcja wypoczynku, która zawiera "wszystko w cenie". Zazwyczaj są to trzy posiłki dziennie, pakiet zimnych napojów, przekąsek, dostępu do drinków i barów na plaży lub basenie. Popularnymi miejscami na wakacje all inclusive są Turcja, Egipt, Grecja i Hiszpania. Wielu turystów wyjeżdża na rajski urlop poza sezonem, aby uniknąć tłumów.

Tiktokerki wyjechały na wakacje all inclusive do Egiptu

Influencerki z kanału na TikToku @mamaiwerka wyjechały na wakacje all inclusive do Egiptu w październiku. Kobiety tworzą rodzinny duet, który na TikToku ma ponad 1,6 mln obserwujących. Ich nagrania utrzymane są w luźnym, humorystycznym tonie i zazwyczaj dotyczą trendów w internecie.

Tiktokerki opublikowały relację z wypoczynku w hotelu w cenie 2300 złotych. W ramach pobytu otrzymały dostęp do kilku basenów. Przy jednym z nich stał bar w wodzie z "cudownymi" drinkami. Ponadto pobyt obejmował jedzenie w formie szwedzkiego bufetu oraz serwowane kilka razy dziennie przekąski. W hotelu znajdował się również aquapark i siłownia. Dla aktywnych były zajęcia na świeżym powietrzu, a wieczorem taneczne animacje.

trwa ładowanie posta...

Tiktokerka w Egipcie: "Wstyd mi za Polaków"

Wakacje all inclusive w Egicpie tylko pozornie były idealne. Mama Weroniki nagrała krótkiego vloga, w którym opowiedziała, co nie spodobało jej się podczas wyjazdu. Chodzi o turystów z Polski.

- Obserwuję moich rodaków. Mam wrażenie, że tym ludziom coś się pomyliło w głowach. Przyjechali do hotelu, za który zapłacili 2200-2400 złotych razem z przelotem i transferem. Mają piękny hotel z kilkoma basenami, wielkim aquaparkiem, kilkoma restauracjami, wszystko na bardzo wysokim poziomie. Słuchajcie, ci ludzie ciągle narzekają - mówi Aneta na nagraniu na TikToku. I dalej:

- Jeden narzekał, że dostał drinka w zbyt małej szklance. Drugi, że szklanka miała ryskę. Jakaś pani narzekała na pokój, bo w łazience są krzywo położone płytki. Słuchajcie, jeżeli oczekujecie luksusu, są hotele po 5-6 tys. złotych. Wybierzcie takie. (...) Poza tym... ci Polacy, jest mi wstyd. Traktują obsługę hotelową, jakby byli ich służącymi. Bo co? Bo zapłaciłem dwa tysiące? Należy mi się królewskie traktowanie? Smutne - kończy wywód tiktokerka.

trwa ładowanie posta...

Macie podobne doświadczenia z wakacji jak Aneta?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 12
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Sisi,zgłoś
Ja też często się niestety wstydziłam za Polaków. W domu nie mam luksosow, wręcz przeciwnie. Ale ponieważ bywałam na wakacjach od dziecka i wiem ile to może kosztować, zachowuje się przyzwoicie. To aCi ludzie nigdy nigdzie nie bywali. A w domu zawsze wszystko było za drogo. Nawet gdy się miało pod poduszką przysłowiowe dolary z hameryki. I tak też postępują na wczasach za granicą. Nie pojechali tam się bawić, odpoczywać, zaszaleć. Pojechali trochę wbrew sobie , żeby zaszpanować przed sąsiadem. Czują się tam zje, nieswojo, nudzą się . Nie jara ich błękit morza. Nie powinni szukać rozrywki wbrew sobie.
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
migo,zgłoś
Jestem dwa razy w roku na wakacjach i ani razu się nie wstydziłem za Polaków
Odpowiedz
0Zgadzam się6Nie zgadzam się
Dyda,zgłoś
Wszędzie narzekają bo tak już mają, nawet w Polsce.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się