Czaro NBA zawładnął TikTokiem

Przeróbki Czaro NBA zalały TikToka. Leżymy i kwiczymy

Źródło zdjęć: © Czarek Nykiel / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.09.2023 18:30

Czarek Nykiel, znany jako Czaro NBA, niespodziewanie został królem TikToka. Serwis opanowały stare filmy z udziałem influencera, które internauci montują na absurdalne sposoby.

Cezary Nykiel jest influencerem, który zasłynął udziałem w Teamie X. Na wzór wielu innych gwiazd internetu spróbował szczęścia we freak fightach, lecz dwa razy wrócił do domu na tarczy. Na Instagramie obserwuje go ponad 650 tys. osób, a na TikToku ponad 2,2 mln.

Z dnia na dzień Czaro zyskał viralową popularność na TikToku. Wszystko za sprawą dziesiątek, jeśli nie setek przeróbek starych nagrań influencera. Internauci wykopują filmiki, na których wystąpił Czaro, po czym nadają im nowy, absurdalny kontekst.

Czaro NBA opanował TikToka

"Ja, kiedy baba od matmy da mi jedynkę", "Ja, kiedy ktoś mi powie, że Czaro NBA nie jest hit i mam mu nie wysyłać z nim nowych filmów", "Kiedy chcesz się przebrać w łazience, ale stary siedzi na kiblu", "Ja, kiedy idę do mamy pytać się, co kupiła na zakupach i nie kupiła tego, o co ją poprosiłam". To tylko niektóre z opisów filmów z udziałem Czaro NBA.

Trudno powiedzieć, co zapoczątkowało trend. TikTok został zalany przeróbkami Czaro NBA, tak jak swego czasu był pełen nagrań z Imperium Rzymskim. W obu przypadkach geneza trendu była niemożliwa do ustalenia.

Sam bohater przeróbek podchodzi do trendu z dystansem. Czarek wręcz zachęca fanów do tworzenia kolejnych filmów. Materiał do montażu w postaci nowym klipów ze swoim wizerunkiem udostępnia codziennie na TikToku. Influencer jest w tej sytuacji wygranym - nic nie zrobił, a cały internet o nim mówi.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0