trendy
Tiktokerzy uderzają się po twarzach plackami tortilli. Dlaczego to jest trend?
Ratatouille The Musical

Podczas musicalu na TikToku zebrano MILION dolarów dla poszkodowanych aktorów

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,04.01.2021 15:43

TikTok to nie tylko dziwne filmiki. 1 stycznia odbyła się premiera "Ratatouille: The TikTok Musical", pierwszego musicalu od TikToka. W trakcie wydarzenia zebrano ponad milion dolarów na rzecz aktorów, którzy stracili pracę przez pandemię.

bFOvRvsj

Premiera musicalu odbyła się w formie online w Nowy Rok. W wydarzeniu wzięły udział tak znane postaci, jak Wayne Brady, Titus Burgess i Adam Lambert. News o sukcesie finansowym produkcji pojawił się na profilu Ratatouille Musical na Twitterze. Bilety kosztowały jedynie 5 dolarów za sztukę, co oznacza, że kupiono ponad 200 tys. wejściówek.

Suma zebrana podczas emisji musicalu zostanie przekazana na rzecz organizacji Actors Fund oraz artystów poszkodowanych przez obecny kryzys finansowy.

bFOvRvsl

Jak powstał musical od TikToka?

Pierwszy musical od TikToka jest adaptacją filmu "Ratatuj" z 2007 roku. Głównym bohaterem produkcji jest szczur Remy, który poznaje od kulis pracę w paryskiej restauracji. Dzieło jest oddolną inicjatywą użytkowników TikToka, którzy pewnego dnia zapragnęli, aby na podstawie filmu "Ratatuj" powstał musial... i zaczęli pisać własne piosenki do hipotetycznej produkcji.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Ofiaromat robi furorę w sieci. "Niech teraz wierna zbliży kartę..."