Kontrowersyjna restauracja "Osiem" z Poznania

„Pizza Ostry cień mgły”, czyli najbardziej BEZBEKOWA restauracja w Polsce

Źródło zdjęć: © Pyszne.pl, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,06.07.2021 12:35

Żarty polityczne często są polem minowym, na które wchodzą tylko najodważniejsi. W Poznaniu pojawiła się restauracja „Osiem”, która sprzedaje ciekawe dania, takie jak „Ostry cień mgły” czy „Na Wawelu”

Dobra, inaczej — żarty polityczne są w Polsce dość powszechne. Te dobre oraz te „mniej” można spotkać wszędzie. Czy to podczas porannego przeglądania fejsa, czy siedząc nawet na TikToku. Wszystko jest okej, ponieważ mamy wolność słowa i możliwość parodiowania praktycznie wszystkiego.

Problemem jest to, jak ktoś jedzie po linii najmniejszego oporu. Stworzenie mema to kilka minut. Random wrzuci to w internet i każdy zignoruje. Problem tworzy się wtedy, kiedy ktoś poświęca temu "za dużo czasu".

Płynnym krokiem przechodzimy sedna: do najbardziej krindżowej, najgłupszej i naj… brak mi słów. Tak zwany bezbek do kwadratu:

Oto restauracja „Osiem

Pizzeria "Osiem"
Pizzeria "Osiem" (Pyszne.pl)

Zlokalizowana w Poznaniu, tuż przy stawie Edy. Jeżeli już coś przeczuwacie, to macie dobrą intuicję. Oczywiście już nawet nazwa oraz logo są nawiązaniem do popularnego „ruchu ośmiu gwiazd”. Chociaż jestem pewien, że Wy dobrze wiecie, co kryje się pod ***** ***.

Pewnie: nazwa jest ważna i zawsze może przynieść restauracji trochę rozgłosu. Tyle, że jest to wisienka na torcie albo raczej wierzchołek góry. Góry lodowcowej, która zatopiła Titanica.

To nie nazwa restauracji jest najbardziej bezbekowa, a nazwy dań. Szykujcie się na cringe level 100:

Menu pizzeri "Osiem"
Menu pizzeri "Osiem" (Pyszne.pl)
Menu pizzeri "Osiem"
Menu pizzeri "Osiem" (Pyszne.pl)
Menu pizzeri "Osiem"
Menu pizzeri "Osiem" (Pyszne.pl)

To są PRAWDZIWE nazwy

Bardzo chciałbym, aby była to prowokacja ale nie mamy z tym nic wspólnego. Rozumiem, że można nie lubić PiS-u. Halo, młodzi (w większości) raczej nie są fanami ostatnich kilku lat ich rządów.

Tylko wiecie, niektóre rzeczy trzeba robić z odrobiną wyrafinowania. Czy jest śmiesznie? Nie, kompletnie nie. Czy restauracja w taki sposób zrobiła sobie reklamę? Pewnie! Jeżeli to pójdzie jako viral, to znajdzie się grono osób, które będzie chciało spróbować najbardziej krindżowej pizzy w Polsce.

Najlepszym podsumowaniem tej restauracji jest ten obrazek:

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 20
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Wszystko,zgłoś
Restauracja wymyśliła sobie to bardzo dobrze. Każdy robi to co lubi. Autor tekstu- spuść sobie. Za bardzo się napinasz.
Odpowiedz
9Zgadzam się1Nie zgadzam się