Pitbull zagra w Polsce?

Pitbull zagra w Polsce? Fani nie mają wątpliwości

Źródło zdjęć: © Instagram: pitbull / Instagram: pitbull
Weronika Paliczka,
02.02.2024 14:30

Fani amerykańskiego rapera mogą świętować i otwierać szampana. Wszystkie znaki na niebie, Ziemi i Instagramie Pitbulla wskazują na to, że koncert w Polsce coraz bliżej.

Polskie fanki i fani Pitbulla od dłuższego czasu walczą o uwagę idola. Akcję zapoczątkowała tiktokerka Ginciaaa. Charyzmatyczny raper występuje głównie w Stanach Zjednoczonych, to jednak nie przeszkadza miłośnikom Mr. Worldwide'a w zapraszaniu go do Polski. Wiele wskazuje na to, że marzenie fanów wkrótce stanie się rzeczywistością.

Pitbull przyjedzie do Polski? Czekamy na ciebie, Mr. Worldwide

Od kilku dni Pitbull nawiązuje kontakt z Polską. Artysta udostępnił tiktoka KostkaGenzie. Fani rapera odebrali to jako znak - Pitbull myśli o Polsce. Teraz jednak Mr. Worldwide jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę. Artysta udostępnił na swoim Instagramie dwa tiktoki nagrane przez Polki. Obu nagraniom towarzyszą dodane przez wokalistę emoji oczu i flagi Polski. Internauci są zgodni - to znak, że legendarny artysta zagra w kraju nad Wisłą.

Pitbull udostępnia polską flagę na Instagramie
Pitbull udostępnia polską flagę na Instagramie (Instagram: pitbull , Instagram: pitbull)

Wiadomo, gdzie zagra Pitbull?

Oliwy do ognia dolała PreZero Arena Gliwice. Nowoczesna hala jest idealnym obiektem koncertowym, w którym wystąpiło już wielu światowych artystów. PreZero Arena odpowiedziała na komentarz na TikToku dotyczący potencjalnego koncertu Pitbulla. Internauci napisali: "kolega (Pitbull - przyp. red.) nie chce przyjechać". Osoby związane z halą odpisały: "naprawdę się staramy". Czy więc Pitbull zagra na Śląsku? Polki i Polacy czekają, aby dać się porwać do tańca przez Mr. Worldwide'a.

Arena PreZero w Gliwicach walczy o koncert Pitbulla
Arena PreZero w Gliwicach walczy o koncert Pitbulla (TikTok , TikTok)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Grzesiek,zgłoś
Denzela jeszcze odkopcie 😂
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się