Pitbull nawiązał kontakt z Polską

Pitbull nawiązał kontakt z Polską. Zrobił pierwszy ruch

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
27.01.2024 09:25

Pitbull jest ikoną muzyki, wokalistą, raperem, producentem. Wszechstronnie utalentowany Mr. Worldwide dał sygnał polskim fanom.

Pitbull jest żywą legendą - z trudem, ale rozumiem, że można go nie lubić, natomiast absolutnie nie można zaprzeczyć jego dokonaniom. Lata 10' były całe jego. Świat powinien urządzić ku jego czci specjalne święto, dziękując mu za hity takie jak "Hotel Room Service", "I Know You Want Me", "International Love" czy "Timber" z Ke$hą.

Pitbull znany jest nie tylko ze świetnej, porywającej do tańca muzyki, ale również z wyszukanego poczucia stylu. Garnitur, okulary przeciwsłoneczne i głowa zgolona na zero to jego znaki rozpoznawcze. Gdyby wszyscy faceci tak wyglądali...

W zeszłym roku tiktokerka Ginciaaa rozpoczęła ogólnopolską akcję "Mr. Worldwide come to Poland", chcąc ściągnąć artystę na koncert w naszym ojczystym kraju. Zmobilizowani internauci zapraszali Pitbulla do Polski pod każdym jego zdjęciem na Instagramie, wysyłali mu prywatne wiadomości, a na X trendował hashtag #pitbullcometopoland. Wydarzeniem na Facebooku interesuje się kilkadziesiąt tysięcy osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pitbull - Timber (Official Video) ft. Ke$ha

Pitbull nawiązał kontakt. Przyjedzie na koncert do Polski?

Próby dotarcia do Mr. Worldwide'a spełzły na niczym, ale być może polscy fani zbyt szybko złożyli broń. Pitbull na swoim story udostępnił bowiem tiktoka wielbiciela z Polski. I to nie byle kogo - na jego Instagramie znalazł się Kostek z Genzie.

Pitbull udostępnił na story Kostka z Genzie
Pitbull udostępnił na story Kostka z Genzie (Instagram)

Oliwier udostępnił na TikToku filmik, do którego użył dźwięku pochodzącego z piosenki "Guantanamera (She's Hot)" Pitbulla. Nie, nie jest to nowy singiel - utwór został wydany na albumie "I Am Armando" z 2010 r.

trwa ładowanie posta...

Dzięki Kostkowi łączność między Pitbullem a Polską została nawiązana - najwyższy czas ogarnąć koncert Mr. Worldwide'a!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0