popkultura
Zbita Filiżanka na YouTube. Stereotypy, obrażanie i szurowanie
Piosenka o dronach Bayraktar HITEM na YouTube

Piosenka o dronach Bayraktar HITEM na YouTube. Przesłuchaj hymnu na cześć tureckich dronów

Źródło zdjęć: © Wikipedia, YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,03.03.2022 10:44

Drony Bayraktar w kilka dni stały się tematem numer 1. w mediach. Te bezzałogowe drony są w stanie wyrządzić zniszczenia w Rosyjskiej armii bez narażania żyć ukraińskiej armii. A teraz po internecie lata piosenka o dronach Bayraktar.

bGxULESX

Od ubiegłego czwartku w Ukrainie trwa wojna. Rosja nadal atakuje ten kraj. Cichymi bohaterami w tej wojnie są bezzałogowe drony - no, nie tak cichymi, jak zaraz się dowiecie. Dostarczone przez Turcję drony Bayraktar TB2 są wykorzystywane do atakowania rosyjskich kolumn i wyrzutni rakiet.

Drony Bayraktar bohaterami piosenki

Jak najłatwiej wzmocnić morale społeczeństwa? Dobrymi wiadomościami, ciągłym umacnianiem swojej pozycji - ale też pozytywnymi głupotkami, które pozostają w naszych głowach. Kiedyś się śpiewało piosenki bitewne, a teraz mamy Cypisa i… piosenkę o dronach Bayraktar TB2:

BAYRAKTAR - Official Song (English Subtitles) - Ukraine Russia War

Ta wersja została dodana na YouTube na początku marca i do tej pory zebrała już prawie 700 tys. wyświetleń. Nie znamy jej twórców. Opis przekazuje, że singiel został udostępniony także przez Ukraińskie Wojska Lądowe.

Oczywiście piosenkę możecie także odsłuchać na Spotify:

Każda pomoc jest warta świeczki

Czy to piosenka, czy darmowy pokój od Airbnb - im więcej pomocy, szczególnie tej długofalowej, tym lepiej dla całej sprawy.

bGxULESZ

Może się okazać, że Ukraina będzie wykorzystywała pieśni o dronach Bayraktar do wojny psychologicznej. Kto wie. Takie rozluźnienie nikomu nie zaszkodzi.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Wardęga nie pojawi się na Fame MMA 17. Mówi o dużych zmianach w federacji