Pierwszy sklep stacjonarny Lush w Polsce

Pierwszy stacjonarny sklep Lush w Polsce. Hit dla wegan

Źródło zdjęć: © Adrian Grycuk, Lush, Wikipedia, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,02.02.2023 16:00

W Warszawie w Złotych Tarasach w lutym otworzy się pierwszy stacjonarny sklep Lush w Polsce. Czemu warto zainteresować się tą marką i co znajdziemy w jej ofercie? Pasty do zębów w kapsułkach i tęczowe kule do kąpieli to tylko początek.

Lush to brytyjska marka kosmetyków, która powstała w 1995 roku. Znana jest przede wszystkim z naturalnych, wegańskich i wegetariańskich produktów, proekologicznych rozwiązań i działań charytatywnych. W 2022 roku firma otworzyła sklep internetowy w Polsce.

Teraz kosmetyki Lush będzie można również kupić stacjonarnie. Brytyjska marka 17 lutego otworzy swój pierwszy sklep w Polsce w Złotych tarasach w Warszawie. Czemu warto zainteresować się produktami tej marki?

Pierwszy sklep Lush w Polsce.

Wielkie otwarcie Lush w Polsce odbędzie się o godzinie 15 17 lutego w Złotych TarasachWarszawie. Klienci będą mogli zrobić zakupy w kilku strefach, a jedną z nich będzie czterometrowa ściana z bombami do kąpieli, czyli jednym z popularniejszych produktów tej marki.

Jak informuje "Warszawa Nasze Miasto", klienci będą mogli również skorzystać z dwóch stref darmowych konsultacji. W dniu otwarcia pierwszego sklepu Lush w Polsce będą na nich czekały również specjalne atrakcje. 17 lutego pod okiem pracowników Lush będzie można własnoręcznie wykonać bąbelkową kostkę, bombę do kąpieli lub maskę do twarzy.

Come on in... | LUSH Oxford Street Re-fit

Czy warto kupować produkty Lush?

Zanim zrobicie zakupy w Lush powinniście wiedzieć, że to firma, która dba o środowisko i wspiera prawa zwierząt. Dlatego ich produkty nie są testowane na zwierzętach, a do tego są wegańskie lub wegetariańskie. W ofercie znajdziecie m.in. perfumy, pastę do zębów w tabletkach, balsamy do ciała, kule do kąpieli, szampony w kostce, mydła, eyelinery czy szminki z wymiennymi wkładami.

Co więcej, firma dba o ekologię. Korzysta z obiegu zamkniętego. Opakowania po produktach z Lusha możecie oddać w sklepie. Potem puste pojemniki trafią do Green Hubu i zostaną poddane recyklingowi. Klient za każde opakowanie otrzyma 2,50 zł zniżki na kolejne zakupy. Za pięć oddanych opakowań można dostać maseczkę w prezencie.

trwa ładowanie posta...

Płyty podłogowe w warszawskim sklepie zawierają 45 proc. materiałów pochodzących z recyklingu, a do oświetlenia pomieszczenia użyto lam LED o niskim zużyciu energii. Co ciekawe, firma nie jest aktywna ani na Instagramie, ani na Tiktoku i zachęca klientów do tego, by porzucili przeglądanie portali społecznościowych i wyszli na zewnątrz.

"Bądź gdzie indziej. Czy to w wannie czytając książkę, czy znajdując trochę czasu dla siebie by nałożyć maseczkę na twarz i delektować się kubkiem gorącej herbaty. A może po prostu wyjść na zewnątrz i nabrać trochę świeżego powietrza? Zachęcamy naszych klientów, by zamiast przeglądać portale społecznościowe, byli gdzie indziej. Chcemy dotrzeć do Ciebie poprzez miejsca, które są dla Ciebie dobre i poprawiają Twoje samopoczucie" - czytamy na Instagramie marki.

trwa ładowanie posta...

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl, Lush

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 12
  • emoji kupka - liczba głosów: 115