lifestyle
Gwyneth Paltrow atakowana na TikToku. Promuje szkodliwe zachowanie
Piersi na stronie Adidasa wywołały porzuszenie w sieci ;-;

Piersi na stronie Adidasa wywołały poruszenie w sieci ¯\_(ツ)_/¯ Następne są penisy?

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,11.02.2022 06:15

Piersi na stronie Adidasa były widoczne przez kilka godzin - i wstrząsnęły polskim internetem. Jedni gratulowali Adidasowi pomysłu, a inni atakowali markę za "cycki". Co tu się wydarzyło?

Internet w środę został zdobyty przez Adidasa i ich kampanię reklamową poświęconą nowym biustonoszom. W innych słowach: jak przez jedną decyzję Adidas zdobył masę darmowego rozgłosu i wkurzył kilka osób.

Adidas pokazał kobiecie piersi na swojej stronie głównej

Ot, w środę przez kilka godzin wszystkich polskich internautów, którzy weszli na stronę główną adidasa, spotkał widok kobiecych piersi... Po prostu na stronie głównej było około 15-20 zdjęć piersi z widocznymi sutkami. Różne rodzaje, kształty i wielkość. Co wiem, może być szokującym widokiem dla każdego, kto nigdy nie widział piersi. Uspokajam: tak, tak one wyglądają.

Przekazem Adidasa było ogłoszenie, że do sklepu weszły nowe biustonosze, które posiadają większą rozmiarówkę, która powinna pasować dla każdej osoby z piersiami. Do ogłoszenia tego wykorzystali kilkanaście zdjęć piersi.

Internet się podzielił

Zgadnijcie, kto się zes**ł na taki widok? W sumie to wiele osób. Ludzie zaczęli pisać na Twitterze i Wykopie, jakoby to był stunt marketingowy, służący jedynie zdobyciu atencji. Inni natomiast chwalili otwarte podejście Adidasa.

trwa ładowanie posta...

Może i było lekko kontrowersyjnie - z punktu widzenia przeciętnego użytkownika internetu. Spójrzcie jednak na to: dzięki temu reklama trafiła do wielu kobiet, które nie wiedziały o istnieniu takich produktów. Erotyzowanie piersi na każdym kroku powinno zniknąć z naszego życia.

Golizna może i była kiedyś tematem tabu - ale świat idzie dalej. Teraz pokazanie piersi to normalka. A raczej powinna być kompletnie normalna, gdy mówimy o samoakceptacji czy doborze biustonoszy. Szkoda więc, że Adidas usunął swoją kampanię po kilku godzinach. Było odważnie - i dobrze. Bo ktoś musi łamać bariery, aby iść z postępem.

Oto kilka koncertowych zes… wiadomo co:

Kampania Adidasa podzieliła internet
Kampania Adidasa podzieliła internet (Twitter)

Jednocześnie:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Zrobiło się dzisiaj głośno o stronie Adidasa ponieważ pokazali i tu SZOK kobiece piersi no i wiadomo TikTok aż się gotuje i w komentarzach „nie wchodźcie, nie polecam”. Gdzie ta akceptacja siebie i innych?;

Adidas chyba trochę przesadzil wg mnie, rozumiem akcja zaakceptowania każdego wyglądu piersi ale no na tą stronę tez patrzą dzieci.. #Adidas

- Twitter

Ja tylko tutaj apeluję, aby Adidas wprowadził teraz lepszą serię - pozwalającą na lepsze dostosowanie rozmiarówki - slipów i bokserek. Nie, nie mówię o kampanii, gdzie na stronie głównej ktoś odtworzyłby kilka scen z Euforii, tylko czegoś prostego.

Kampania wygląda teraz… inaczej

Nowa odsłona kampanii Adidasa
Nowa odsłona kampanii Adidasa (Twitter)

Mniej "kontrowersyjnie", ale przekaz jest taki sam. I bardzo dobrze Adidas.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Kto wygrał "Twoje 5 Minut! 2"? Friz tego nie przewidział