Patrycja Mołczanow zapowiada premierę singla

Patrycja Mołczanow na plakatach w Warszawie. Youtuberka zapowiada singiel

Źródło zdjęć: © Instagram: patrycjamolczanow / Instagram: patrycjamolczanow
Weronika Paliczka,
29.12.2023 17:45

Patrycji Mołczanow znudziło się bycie influencerką. Youtuberka zapowiada nową drogę swojej kariery. Mają w tym pomóc plakaty w Warszawie i tajemnicze posty na Instagramie.

Patrycja Mołczanow zasłynęła z bycia częścią Teamu X. Od tego czasu influencerka stworzyła własne płatki czy kosmetyki we współpracy z marką Ingrid. Choć dom X nie funkcjonuje od jakiegoś czasu, youtuberka radzi sobie bardzo dobrze. Teraz jednak Patrycja Mołczanow ma nowy pomysł na dalszą karierę.

Patrycja Mołczanow czy Lily Mołczanow?

Pierwszym sygnałem zmian u influencerki była zmiana nazwy na Instagramie. Teraz to nie Patrycja, a Lily Mołczanow. Już wtedy fani youtuberki podejrzewali, że może mieć to związek z rozpoczęciem kariery muzycznej. Teraz Mołczanow podsyca spekulacje, rozwieszając na terenie Warszawy plakaty ze swoją podobizną stylizowaną na lalkę Barbie.

trwa ładowanie posta...

Nowy singiel Mołczanow już za chwilę

Drugi post na Instagramie Patrycja Mołczanow podpisała: "surprise!! siedem jeden dwa cztery". Fani influencerki od razu założyli, że tajemnicze cyfry to data premiery singla Lily Mołczanow: 7 stycznia 2024 r.

trwa ładowanie posta...

Na X dostępne jest krótkie nagranie, prawdopodobnie fragment teledysku Lily Mołczanow. Influencerka ma zostać zatrzymana przez policję. Mołczanow ma na sobie fioletową perukę, podobną do tej, która jest na plakatach. Czy więc fioletowe włosy będą nową częścią wizerunku youtuberki?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0