dzień-szpilek
Afera wokół Dnia Szpilek. My też daliśmy się złapać?
szpilki

Ostatnie chwile, by zrobić coś dobrego! Zrób zdjęcie w szpilkach i pomóż dzieciom

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Aneta BańkowskaAneta Bańkowska,25.09.2020 16:42

Dzień Szpilek to dowód na to, że czasami pomoc innym nic nie kosztuje. Za każde zdjęcie w szpilkach organizatorzy przekażą 2 zł na rzecz dzieci chorych na raka. Warunek? Musi zostać oznaczone odpowiednim hasztagiem i trafić do sieci 25 września.

bDIBvaWH

Akcja na Dzień Szpilek może i brzmi jak jakiś scam - w końcu jak często ktoś płaci za wrzucenia zdjęcia do social mediów?! - ale na szczęście nim nie jest. To już druga jej odsłona, a organizatorami są fundacją Alivia i sklep z luksusową odzieżąi butami - Moliera 2.

Zasady akcji są bardzo proste. Wystarczy, że zrobicie zdjęcie w szpilkach, oznaczycie je hashtagiem #DzienSzpilek i wrzucicie je na Wasz profil na Facebooku albo Instagramie (jego ustawienia muszą być publiczne!).

Za każdy właściwie oznaczony post Moliera2.com przekaże 2 zł na rzecz fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. W zeszłym roku w ten sposób udało się zebrać 31 150 zł, które trafiły do fundacji Alivia.

bDIBvaWJ

W tym roku zbiórka trwa na rzecz fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Organizacja działa od 30 lat i pomaga pacjentom z Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Przylądek Nadziei.

Na co pójdą pieniądze? Na drogie i nierefundowane leki, które ratują życie młodym pacjentom. Środki przydadzą się też na rehabilitację dzieciaków czy Klinikę Mentalną, gdzie chorzy i ich rodzice mogą skorzystać ze wsparcia psychologów.

Komentarze (0)
arrow
#DzieńSzpilek - to ile w końcu przekazano potrzebującym?