trendy
Coca-Cola NIE znika z McDonald’s. Woda zamiast coli tylko w...
szpilki

#DzieńSzpilek - to ile w końcu przekazano potrzebującym?

Źródło zdjęć: © Pexels
Anna RusakAnna Rusak,05.10.2020 10:59

Moliera2 podało, ile firmie udało się zebrać na rzecz fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Jesteście ciekawi, czy zebrali więcej niż rok temu?

bDBeoJLn

O Dniu Szpilek – akcji zorganizowanej przez Moliera2 – było głośno. My też wzięliśmy w niej udział, ale – jak już wiecie – mieliśmy wątpliwości co do tego, czy cała akcja była do końca w porządku.

Z tego względu czekaliśmy na ostateczny wynik, który by ją podsumował i rozwiał wszelkie wątpliwości.

Jak już wiemy, butik Moliera 2 przekazał fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową czek na 223 810 zł. Do podliczenia wszystkich profili biorących udział w akcji firma zaangażowała spółki Newspoint i Unamo, które zajmują się analityką internetu.

Jak podaje na swoim profilu butik:

bDBeoJLp

Sam hashtag #dzienszpilek został użyty w Social Mediach prawie 600 000 razy. Natomiast zdjęć ze szpilkami (bez względu na wysokość obcasa) i hasztagiem #dzieńszpilek na publicznych profilach Instagram / Facebook pojawiło się 111 902, co sprawiło, że w tym roku na Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową przekazaliśmy 223 810 złotych!

Jak widać, firma na szczęście zrezygnowała z mierzenia obcasa. Trzeba też przyznać, że kwota jest dość wysoka i chyba zadowalająca. Rok temu podczas akcji udało się zebrać 32,5 tys. zł dla Fundacji Alivia, co oznacza, że tegoroczna kwota jest prawie siedmiokrotnie większa.

Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że pieniądze trafiły już do potrzebujących (a my wiemy, że warto czytać regulaminy). ;)

Komentarze (0)
arrow
Użytkownicy Twittera będą weryfikować prawdziwość informacji: Birdwatch