pop-qultura
Tom Holland zmaga się z powojenną traumą w zwiastunie "Cherry"
okładka albumu Logica

Ostatni album Logica. Muzyczna emerytura, na której straci rap

Źródło zdjęć: © Twitter
Zofia WilczuraZofia Wilczura,26.08.2020 19:15

24 lipca 2020 Logic wypuścił swój szósty album studyjny pt. "No Pressure". Ale kilka dni przed premierą płyty amerykański raper jednym tłitem wywołał burzę wśród swoich fanów i krytyków.

bDzAIYHn

"To była wspaniała dekada. Teraz jest czas na bycie wspaniałym ojcem" - napisał. W ten sposób raper ogłosił, że No Pressure to jego ostatni album, a on sam wybiera się na muzyczną emeryturę.

Trzydziestolatek został ojcem Joe’a w kwietniu tego roku i chce poświęcić się wychowywaniu syna. Ale to nie zmienia faktu, że gdy fani dowiedzieli się o zakończeniu kariery ich idola, byli w szoku.

Artysta rozpoczął karierę w 2010 roku, ale największą popularność zdobył po premierze płyty Everybody (2017), która trafiła na pierwsze miejsce w muzycznych rankingach w Stanach Zjednoczonych.

bDzAIYHp

Singiel z tego albumu, 1-800-273-8255, zdobył 3. miejsce na U.S. Billboard Hot 100. Logic w ciągu swojej kariery zdobył też dwie nominacje do nagrody Grammy oraz wygrał MTV Video Music Award w kategorii "Best Fight Against the System" - to dzięki utworowi Black SpiderMan.

Logic - Black SpiderMan ft. Damian Lemar Hudson (Official Video)

Wielu krytyków zauważyło, że raper w najnowszym albumie wrócił do swoich korzeni. I zdecydowanie wyszło mu to na dobre - No Pressure jest najlepiej ocenianą płytą Amerykanina. Na niespełna godzinnym krążku znajdziemy 15 utworów, w których oprócz głosu muzyka usłyszymy również między innymi wokale Anny Elyse czy 6ix’a.

bDzAIYHr

Tak dobre przyjęcie albumu tylko rozbudziło apetyty fanów. Zresztą nie wszyscy wierzą w to, że decyzja Logica jest ostateczna - według jednej z teorii muzyk wróci, kiedy tylko jego syn trochę podrośnie.

A wy już przesłuchaliście No Pressure? Dajcie znać, co sądzicie o płycie!

Komentarze (0)
arrow
Joe Biden powołał transpłciową lekarz na doradcę sekretarza zdrowia