muzyka
Feministyczny hymn na TikToku. Premiera "Labour" Paris Palomy
Olivia Rodrigo drugi album

Olivia Rodrigo zapowiada drugi album. Będzie zaskoczenie?

Źródło zdjęć: © Z90.3 | San Diego, twitter, youtube
Anna RusakAnna Rusak,10.01.2023 18:00

Piosenkarka Olivia Rodrigo ma dla swoich fanów bardzo dobre wiadomości. Artystka pracuje nad drugim albumem, który ukaże się w tym roku. Czego możemy spodziewać się po nowych singlach od Rodrigo?

Dawno nie było wieści od jednej z najpopularniejszych wokalistek pop, która skradła serca generacji Z, czyli Olivii Rodrigo. W marcu 2022 roku pojawił się film dokumentalny "Olivia Rodrigo: driving home 2 u (a SOUR film)", który opowiadał o powstawaniu pierwszego albumu wokalistki. Po jego premierze artystka na chwilę ucichła.

A teraz na Instagramie zapowiedziała nową płytę. Kiedy pojawi się drugi album Olivii Rodrigo i co o nim wiemy?

Drugi album Olivii Rodrigo

Od premiery "SOUR", czyli debiutanckiego krążka Olivii Rodrigo, minęły już prawie dwa lata. Pierwsze wiadomości o tym, że artystka pracuje nad drugim albumem, pojawiły się pod koniec 2022 roku, gdy wyszło Spotify Wrapped. W wiadomości, którą twórcy nagrywają w ramach podziękowania dla słuchaczy, Rodrigo powiedziała, że jest bardzo podekscytowana nowym rokiem i muzyką, którą podzieli się w nim z fanami.

- Cześć, tu Olivia. Chciałam bardzo podziękować za to, że słuchaliście mojej muzyki w tym roku. Naprawdę bardzo wam za to dziękuję. Jestem bardzo podekscytowana w związku z tym, co przyniesie nowy rok, wszystkimi nowymi projektami oraz nową muzyką, którą się wtedy pojawi. Przesyłam dużo miłości w waszą stronę i jeszcze raz dziękuję. Pa! - mówiła Olivia w nagraniu.

Jednym z popularniejszych utworów piosenkarki z "SOUR" był singiel promujący krążek "Drivers license". W dzień rocznicy jego wydania Rodrigo poinformowała, że możemy liczyć na nowe piosenki. Na nagraniu z Instagrama widzimy, jak artystka i jej producent Dan Nigro grają na pianinie. Rodrigo podpisała stories słowami: "Pracuję nad tyloma nowymi piosenkami i nie mogę się doczekać, żeby je wam pokazać! Dziękuję za wszystko".

trwa ładowanie posta...

Olivia Rodrigo says this year will be new music #olivia_rodrigo #oliviarodrigo #sourtour

Kiedy wyjdzie drugi album Olivii Rodrigo?

W rozmowie z "Billboard" artystka powiedziała, że wybrała już tytuł dla drugiego albumu. Krążek ma ukazać się w 2023 roku. Biorąc pod uwagę, że Rodrigo znowu współpracuje z Nigro, możemy liczyć, że fani nie będą zawiedzeni brzmieniem nadchodzącego albumu. Niestety, nie wiadomo jeszcze, czy na płycie usłyszymy ją z innym artystą.

W każdym razie, jeśli nie możecie doczekać się drugiego albumu Olivii Rodrigo, to powinniście nadrobić film dokumentalny, w którym opowiada o procesie powstawania "SOUR". A jeśli już macie go za sobą, to może spodoba wam się serial "High School Musical: The Musical: The Series", w którym artystka gra główną rolę?

trwa ładowanie posta...

Olivia Rodrigo - drivers license (Official Video)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Florence Pugh debiutuje dwoma utworami na Spotify. Będzie album?