Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown oskarża media i fanów, że ją seksualizują. "To OBRZYDLIWE"

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,13.04.2022 13:00

Gwiazda "Stranger Things" piętnuje zjawisko seksualizacji kobiecego ciała w przemyśle rozrywkowym. Millie Bobby Brown ma żal do fanów i prasy, że oceniają ją pod kątem tego, jak wygląda. Aktorka twierdzi, że wiele się zmieniło, gdy skończyła 18 lat.

Gwiazda Stranger ThingsEnola Holmes wystąpiła w podcaście Guilty Feminist. Aktorka opowiedziała, w jaki sposób media i internauci seksualizowali ją w trakcie dotychczasowej kariery. Millie Bobby Brown osiągnęła sławę w wieku zaledwie 12 lat. W lutym tego roku artystka osiągnęła pełnoletność i - jak sama z wyrzutem zauważyła - od tamtej pory zdecydowanie częściej zmaga się z seksualizacją.

- [Osiągnięcie pełnoletności] nie powinno nic zmienić, ale tak jest i to jest obrzydliwe - stwierdziła aktorka, która miała zdecydowanie częściej doświadczać seksualizacji przez media i internautów w tygodniach następujących po 18. urodzinach. - To dobrze oddaje, co dzieje się obecnie na świecie i w jaki sposób młode dziewczyny są seksualizowane. Ja zmagam się z tym od zawsze.

trwa ładowanie posta...

Sukienka istotniejsza od osiągnięć?

Gwiazda Stranger Things przywołała sytuację, kiedy w wieku 16 lat przyszła na galę rozdania nagród filmowych w sukience z głębokim dekoltem. Aktorka twierdzi, że media wówczas "ukrzyżowały" ją za dobór garderoby na tę okazję. Portale plotkarskie kpiły z jej ubioru, pisząc, że wygląda na 60-latkę.

- Myślałam wtedy: "Rety, czy naprawdę właśnie o tym rozmawiamy?" - mówi rozżalona aktorka. - Powinniśmy dyskutować o wszystkich tych niesamowitych ludziach, którzy przyszli na rozdanie statuetek.

Millie opowiedziała, jak trudne jest dorastanie w Hollywood:

Każda osiemnastolatka zmaga się z dojrzewaniem, nawiązywaniem związków, przyjaźni, chce być lubiana. To dużo, a ty chcesz odnaleźć siebie w tym wszystkim. Różnica pomiędzy mną a innymi jest taka, że ja to robię publicznie, więc czasami czuję się przytłoczona.

- Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown vs internauci

Wokół gwiazdy Stranger Things narodziła się grupa "fanów", która z większym zainteresowaniem komentuje jej wygląd niż osiągnięcia aktorskie. Przypomnijmy, że przy okazji 18. urodzin aktorki użytkownicy Reddita założyli grupę, której celem było wspólne poszukiwanie nagich zdjęć Millie. Na szczęście Reddit usunął społeczność po interwencji fanów i fanek artystki.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Variety

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1