lifestyle
"Piękna Dziewczyna" ze "świętymi" poradami dla kobiet. Projekt jest… dofinansowany przez rząd
Spotify

O co chodzi ze Stories na Spotify?

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,02.12.2020 15:36

Już nie tylko Instagram, Snapchat, Facebook, YouTube czy Twitter mają swoje Stories. Ostatnio tę funkcję zaczęło testować Spotify. Wszyscy pytają: po co?

bGyQNMvD

Łamiąca wiadomość na dziś jest taka, że to nie Internet Explorer ma najwolniejszy zapłon spośród wszystkich aplikacji na rynku. Oto bowiem pod koniec 2020 roku Spotify odkryło, że w mediach społecznościowych istnieją Stories. Co zatem postanowili zrobić deweloperzy najpopularniejszej apki do słuchania muzyki? Dodać do Spotify funkcję, która polega na oglądaniu wideo.

Stories na Spotify może zobaczyć każdy, kto korzysta z aplikacji na urządzeniu mobilnym. Wystarczy, że wejdziecie w kafelkę "Wesołych Świąt" i klikniecie w playlistę "Christmas Hits". Wówczas otworzy Wam się katalog świątecznych utworów. U góry strony znajdziecie zieloną ikonę z logo Spotify. Przy symbolu powinna się wyświetlać fraza "Dotknij, aby wyświetlić historię".

Jak działa Stories na Spotify?

Nowa funkcja jest obecnie w fazie testów. Stories na Spotify prezentuje klipy z różnymi wykonawcami (np. Gwen Stefani), na których gwiazdy dzielą się swoimi wrażeniami dotyczącymi muzyki. Krótkie filmiki mają dokładnie taki sam styl, jak wszystkie inne Stories na wszystkich innych aplikacjach, które mają funkcję Stories. Jako zwykli użytkownicy serwisu nie możemy dodawać swoich klipów wideo.

bGyQNMvF

Z niecierpliwością czekamy aż swoje Stories ogłoszą Excel, Paint, Outlook, Notatnik, WinRAR i Kosz.

Spotify może i podejmuje czasami niezrozumiałe decyzje, ale Wrapped 2020 jaramy się bardzo. Wiecie, jak sprawdzić swoje muzyczne podsumowanie mijającego roku?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Najjjka, katolicka tiktokerka, zawalczy na High League? Może z Mają Staśko?