Spotify 2021

Spotify - podsumowanie 2021 roku jest już dostępne. Jak znaleźć swoje Wrapped?

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,02.12.2021 10:00

Zenek Martyniuk czy Mata? Jakiego wykonawcy słuchaliście najczęściej w 2021 roku? Podpowiemy Wam, jak znaleźć Spotify Wrapped!

Koniec tego roku wszyscy spędzimy na "Sylwestrze z Polsatem". Jednak zanim to nastąpi przekonamy się, jaka muzyka w 2021 roku zajęła najwięcej megabajtów pamięci na naszych smartfonach. Spotify Wrapped 2021 jest już dostępne! W tym artykule podpowiemy Wam nie tylko, jak sprawdzić swoje Wrapped, ale i jak skorzystać z tej funkcji nawet wtedy, gdy nie jesteście użytkownikami Spotify.

Spotify zbiera dane do corocznych podsumowań muzycznych od ponad 248 milionów użytkowników z 79 krajów na świecie. Niemal połowa z nich to subskrybenci wybierający wersję premium. W najpopularniejszej aplikacji do słuchania muzyki jest dostępnych ponad 50 milionów utworów.

Spotify Wrapped 2021 – instrukcja, jak je znaleźć

Szukacie swojego Wrapped na aplikacji na komputerze? Nie znajdziecie go. Muzyczne podsumowanie mijającego roku na Spotify jest dostępne jedynie na apce zainstalowanej na iPhone'a, iPada oraz Androida. Jeśli macie już Spotify na urządzeniu mobilnym, zalogujcie się na swoje konto, a następnie włączcie (na smartfonie lub tablecie) stronę Spotify Wrapped 2021, używając przeglądarki Google Chrome.

Zostaniecie przekierowani na stronę Wrapped 2021, gdzie powinniście kliknąć w ikonę z frazą "Zaloguj się i zobacz swoje podsumowanie roku 2021". Poniżej podrzucamy screena:

Spotify 2021
Spotify 2021 (Spotify)

Po kliknięciu w ikonę zostaniecie przekierowani albo do panelu logowania, albo bezpośrednio do aplikacji Spotify. Wasze Wrapped 2021 będzie wyróżnione u góry ekranu startowego. Kliknijcie w kafelek, aby poznać swoje muzyczne podsumowanie mijającego roku. Po Wrapped poruszacie się, przesuwając palcem z prawej do lewej strony (podobnie jak na Stories na Insta).

2021 Wrapped
2021 Wrapped (Spotify)

Jak udostępnić podsumownie Spotify Wrapped 2021?

Chcecie podzielić się tym, czego słuchaliście w minionym roku z rodziną i przyjaciółmi? Możecie to zrobić w każdej chwili podczas przeglądania swojego Wrapped. Wystarczy, że klikniecie w ikonę udostępniania znajdującą się w prawym dolnym rogu ekranu smartfona. Będziecie mogli skopiować link do Waszego Wrapped albo podzielić się podsumowaniem na wielu serwisach społecznościowych.

Wrapped
Wrapped

Jak uruchomić Spotify Wrapped 2021 bez konta na Spotify?

Jeśli nie jesteście użytkownikami popularnej aplikacji muzycznej, wciąż możecie dowiedzieć się, jakie nuty zachwyciły świat w minionym roku. Wystarczy, że wejdziecie na stronę Spotify Wrapped, gdzie zaprezentowane są uniwersalne trendy. Przeklikajcie się przez najczęściej odtwarzany utwór albo najchętniej słuchane podcasty. Może traficie na coś, co warto śledzić?

Spotify Wrapped | Billie Eilish on Gardening Playlists

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 15
  • emoji ogień - liczba głosów: 10
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 8