Teksty piosenek tylko dla użytkowników Spotify premium?

Teksty piosenek tylko dla wybranych? Nowy pomysł Spotify wzbudza zainteresowanie

Źródło zdjęć: © canva / Licencjodawca
Weronika Paliczka,
05.09.2023 15:00

Czyżby nadchodził koniec tekstów piosenek na Spotify dostępnych dla wszystkich? Wiele wskazuje na to, że firma planuje udostępniać słowa utworów tylko klientom premium.

Wygląda na to, że sprawdzanie tekstów piosenek na Spotify przestanie być dostępne dla wszystkich jego użytkowników. Wiele źródeł wskazuje na to, że twórcy aplikacji rozważają udostępnianie słów utworów wyłącznie użytkownikom, którzy posiadają konto Spotify Premium.

trwa ładowanie posta...

Najnowsza wizja Spotify podzieliła internautów

Wśród głosów komentujących sprawę znaleźli się zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy pomysłu. Fani Spotify zauważają, że subskrypcja jest stosunkowo tania, a jej zakup umożliwia pobieranie muzyki do słuchania offline, tworzenie playlist, pomijanie utworów bez jakiegokolwiek limitu czy brak reklam. Ceny pakietu premium zaczynają się od 9,99 zł za konto dla studentów, do 29,99 zł za pakiet family, z którego może korzystać aż sześć osób.

Przeciwnicy najnowszego pomysłu zauważają natomiast, że teksty piosenek są dostępne na wielu platformach w internecie za darmo, w związku z czym ograniczenie nie będzie powodem, dla którego zakupią Spotify Premium.

Samo Spotify na chwilę obecną nie zabrało głosu w dyskusji, więc nie wiadomo, czy wizje internautów pokryją się z rzeczywistością, a teksty piosenek faktycznie będą dostępne wyłącznie dla użytkowników premium.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 11
BASIUNIA 8,zgłoś
Xd najlepsza muzyka
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
BASIUNIA 8,zgłoś
Najlepsze piosenki z najlepszych
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się