quebonafide
Lody Miss Ti Mochi Mango w Biedronce! Quebonafide PRZEBIJE lody Ekipy?
nowy teledysk Quebonafide

Nowy teledysk Quebonafide już na YouTube! Mistrzem drugiego planu szop pracz

Źródło zdjęć: © Screen z YouTube.com
ABŁ,
19.12.2020 23:07

"Teen Kasia", czyli najnowsza piosenka Quebonafide, stała się hitem YouTuba w zaledwie kilka godzin. Stylizacja rapera natychmiast skojarzyła się też fanom z Cyberpunkiem - choć momentami uwagę kradł ktoś zupełnie inny...

Najnowszy utwór Quebo zaskakuje już samym tytułem. "Teen Kasia" aka Kasia Rabbit (nazywana przez niektórych Dumą Sokółki) jest bowiem gwiazdą filmów dla dorosłych. Basia Uściłko - bo tak naprawdę się nazywa - wyemigrowała z rodzinnej Sokółki do USA, gdzie zrobiła całkiem sporą karierę.

Quebonafide nie zabrakło kreatywności także w kwestii stylizacji. W komentarzach zachwyconych fanów można przeczytać m.in., że raper wyglądający jak postać z Cyberpunka 2077 "to jedyne, co mogło uratować ten rok".

Dla uważnych obserwatorów jest też bonus: w teledysku wystąpił szop pracz. Prawdziwy, żywy, siedzący na ramieniu jednego z bohaterów klipu niczym papuga na ramieniu pirata. Gdy już raz zwróci się uwagę na tego sympatycznego ssaka, trudno oderwać od niego wzrok.

QUEBONAFIDE X FORXST - TEEN KASIA

Quebonafide w nowym teledysku

W informacji prasowej możemy też przeczytać kilka "profesjonalnych" słów na temat teledysku:

Aspekty wizualne i kontrast pomiędzy bohaterami klipu to świadomy zabieg pokazujący genezę hybrydowego środowiska, z którego wywodzi się artysta. Środowiska, w którym jest miejsce dla wszystkich.

Sam klip był kręcony w Kijowie i odpowiadał za niego Kosta Galyko. Natomiast bit do kawałka przygotował FORXST (który był producentem m.in. "Tamagotchi" duetu Taconafide ).

trwa ładowanie posta...

Słuchaliście już "Teen Kasi"? Dajcie znać, jak się Wam podobała!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Quebonafide kontra piłkarz Mariusz Jop w sądzie. Na razie 1:0