Quebonafide finałowy koncert

Quebonafide rezygnuje z finałowego koncertu? Raper wyjaśnia

Źródło zdjęć: © Canva, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.11.2022 16:00

Fani rapera Quebonafide mają nadzieję, że artysta zagra pożegnalny koncert w ramach trasy Psycho Relations. Artysta odniósł się do tematu we wpisie w mediach społecznościowych. I nie przekazał zbyt dobrych wieści.

Jakub Grabowski, powszechnie znany jako Quebonafide, to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Artysta wydał w 2020 roku płytę pt. "Romantic Psycho". W ramach promocji albumu wymyślił swoje alter ego: nieśmiałego studenta bez tatuaży. Nowym wizerunkiem wzbudził ogromną konsternację wśród fanów.

W czerwcu 2022 roku Quebonafide ogłosił, że trasa koncertowa Psycho Relations była ostatnią w jego karierze. Artysta wystąpił w największych miastach Polski i na kilku festiwalach. Jednocześnie podkreślił, że fani mogą się spodziewać pożegnalnego koncertu, czyli "finału finałów". Mijały kolejne miesiące, podczas których Quebo rozwijał markę Miss Ti i koncertował jako "początkujący" Kuba Grabowski. O ostatnim koncercie uparcie milczał.

Quebonafide - Refren trochę jak Lana Del Rey

Quebonafide. Co z finałowym koncertem?

Artysta zdradził nieco więcej dopiero pod koniec listopada. Jeden z użytkowników Instagrama zapytał rapera o pożegnalny koncert. Quebo odparł: "Lepiej się nie nastawiajmy. Zająłem się działaniami wokół Miss Ti i na tym się skupiam."

Niedługo później raper rozwinął wątek. "Widzę, że na grupkach mnożą się uzasadnione pretensje, więc tłumaczę. Próbowaliśmy zorganizować koncert finałowy i robiliśmy do niego kilka podchodów, ale sprawa jest zbyt skomplikowana, żebym rozwodził się na te tematy w komentarzach, bo później rodzą się tylko niedomówienia" - napisał Quebo na Instagramie.

Quebonafide o finałowym koncercie

"Postaram się w najbliższym czasie udzielić jakiegoś wyczerpującego wywiadu na temat tego co działo się u mnie przez ostatnie 2 lata i co się dzieje aktualnie. Mój punkt widzenia od dłuższego czasu wygląda tak, że bardziej kręci mnie praca zespołowa. Nie chce skupiać na sobie uwagi i być odpowiedzialnym za wiele rzeczy, bo doświadczenia pokazały mi, że to już nie dla mnie. Mam w tym konkretną motywacje, o której z pewnością będę chciał niebawem opowiedzieć" - oznajmił szef Miss Ti na Instagramie.

Quebonafide finałowy koncert
Quebonafide finałowy koncert (Instagram)

Z wypowiedzi Quebonafide wynika, że pożegnalny koncert raczej się nie odbędzie. Mimo to wielu fanów artysty ma nadzieję, że raper blefuje i wkrótce podzieli się radosnymi wieściami.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0