Quebonafide wydał komiks o TI

Już nie rap ani herba. Quebonafide tym razem wydał komiks

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,20.03.2023 18:15

Quebahombre i MISS TI podzielili się na Instagramie wspólnym postem, w którym przedstawiają Ti. Jest to główna bohaterka komiksu wydanego przez markę rapera. Jego pierwszą część można pobrać za darmo po zapisaniu się do newslettera na specjalnie przygotowanej stronie.

Quebonafide – jak dobrze wiedzą jego fani – lubi zaskakiwać. Tym razem nie opublikował on żadnego kawałka ani nie zapowiedział nowego smaku herbaty czy lodów. Zamiast tego przedstawił swoim obserwatorom na Instagramie nową komiksową koleżankę o imieniu Ti. Pod postem zostawił link prowadzący do strony internetowej zawierającej krótką instrukcję, jak pobrać komiks.

"CZEŚĆ TO JA. TI. Wejdź do mojego SV.IATA. Dołącz do newslettera i odbierz prolog mojego komiksu" – zachęca główna bohaterka. "Nie bój się. Nie będę Cię zasypywać spamem. Za to na pewno jako pierwsza/y dowiesz się o kolejnej części komiksu" – przekonuje.

trwa ładowanie posta...

Aby zobaczyć "PROLOG MISS TI 蒂小姐", wystarczy wprowadzić swój adres e-mail w polu poniżej słodkiego przywitania, poczekać na maila z odpowiedzią, potwierdzić swoją subskrypcję i pobrać plik. Po wykonaniu tych czynności możemy w końcu poznać początek historii Ti, która najwyraźniej próbuje odnaleźć się w naszym szaroburym świecie.

Za scenariusz i teksty w komiksie odpowiedzialna jest wokalistka Marie oraz Bartosz Strusiński. Z kolei częścią wizualną zajęła się Magdalena "meago" Kania.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0