Gwiazda "Euforii" Sydney Sweeney twierdzi, że ledwo zarabia tyle, by przeżyć

Sydney Sweeney, gwiazda "Euforii", twierdzi, że ledwo zarabia tyle, by przeżyć

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Materiały prasowe
Michał DziedzicMichał Dziedzic,28.07.2022 16:00

Sydney Sweeney, jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd pokolenia Z, skarży się na zarobki. Recesja dotarła nawet do Hollywood?

Sydney Sweeney skończyła dopiero 24 lata, ale już może pochwalić się sporym dorobkiem aktorskim. Największą popularność przyniosła jej rola Cassie w hitowym serialu "Euforia". Przed urodziwą Sweeney otworzyły się drzwi do Hollywood, a o jej względy zaczęli zabiegać producenci i reklamodawcy.

Sydney Sweeney narzeka na zarobki

Wydawałoby się, że życie młodej gwiazdy jest usłane różami, jednak aktorka postanowiła wyprowadzić wszystkich z błędu i udzieliła dość gorzkiego wywiadu redakcji "The Hollywood Reporter". Sweeney narzekała na swoje zarobki i żaliła się, że nie ma nawet tyle oszczędności, by stworzyć "poduszkę finansową", która pozwoliłaby jej przez kilka miesięcy nie pracować.

- Gdybym chciała zrobić sobie sześciomiesięczną przerwę, to nie stać mnie na to. Nie mam nikogo, kto by mnie wspierał, nie mam nikogo, do kogo mogłabym się zwrócić, by zapłacić rachunki lub poprosić o pomoc. Nie płacą aktorom jak kiedyś - narzeka 24-latka.

trwa ładowanie posta...

Sweeney zdradziła też, czemu pracuje z takimi markami jak Miu Miu, Laneige czy Armani. Okazuje się, że wybiera lukratywne współprace z prestiżowymi firmami, bo... nie ma wyboru.

- Gdybym po prostu pracowała jako aktorka, nie byłoby mnie stać na życie w LA. Zawieram umowy reklamowe, bo muszę - stwierdziła.

- Gwiazdy o ugruntowanej pozycji wciąż są nieźle opłacane, ale muszą dać pięć proc. swojemu prawnikowi, 10 proc. agentom, trzy proc. lub coś takiego menedżerowi biznesowemu... Muszę płacić mojemu publicyście co miesiąc więcej niż płacę za ratę kredytu hipotecznego - dodała gwiazda nominowana do nagrody Emmy.

Sydney chciała najwyraźniej udowodnić, że też boryka się z problemami i, jak niemal każdy, ma sporo wydatków. Jednak w obliczu globalnej recesji, jej wyznania zdają się być nieco oderwane od rzeczywistości. Pamiętajmy, że Sweeney wciąż jest rozchwytywaną hollywoodzką gwiazdą i jakiś czas temu kupiła rezydencję w Los Angeles za 3 milionów dolarów. Poza tym współpraca z Armanim nie wydaje się najgorszym sposobem na dodatkowe zasilenie domowego budżetu...

Co sądzicie o słowach aktorki?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1