popkultura
Netflix przedstawia 12 polskich produkcji na 2023 r. Jest na co czekać?
Koncert Norbiego w Alwernii

Norbi na dnie? Na jego koncert przyszło SIEDEM osób (w tym troje dzieci)

Źródło zdjęć: © Facebook, Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.06.2022 13:00

Prowadzący "Koło fortuny" zagrał koncert podczas Dni Alwerni. Publiczność nie wykazała zbytniego zainteresowania gwiazdorem, który w 1998 roku zdobył statuetkę Fryderyka. Nagranie z występu Norbiego jest hitem sieci.

Alwernia to miasto w zachodniej Małopolsce. 11 czerwca na terenie stadionu sportowego odbyło się regionalne święto miasteczka liczącego około 3 tysięcy mieszkańców. Organizatorzy zapewnili uczestnikom eventu wiele atrakcji: dla dzieci były animacje, a dla dorosłych koncerty. Muzyczną gwiazdą był Mateusz Mijał, znany z przeboju Góraleczka, ale absolutną petardą miał być występ Norbiego.

Norbi jest piosenkarzem oraz prezenterem radiowym i telewizyjnym. Artysta najbardziej znany jest jako wykonawca piosenki Kobiety są gorące, która w 1997 roku była ogólnopolskim hitem. Rok później Norbi zdobył Fryderyka za album Samertajm. Chwilowy hype na Norbiego powrócił w 2020 roku, kiedy Klocuch nominował go do drugiej edycji #Hot16Challenge. Norbi nie zawiódł i odpowiedział Klocuchowi jak szef.

Norbi - Kobiety są gorące

Norbi #Hot16Challenge2

Norbi wystąpił na Dniach Alwerni

Frekwencja nie dopisała podczas występu Norbiego w Alwerni. Na nagraniu, które udostępnił Portal Ziemi Chrzanowskiej, widzimy siedem osób (w tym troje dzieci) stojących pod sceną. Norbi akurat wykonywał swój stary hit Rozkołysz się, zachęcając fanów do podejścia pod estradę. Apel artysty przeszedł trochę bez echa, ale piosenkarz się tym nie zraził i kontynuował występ, za co należy mu się szacunek.

trwa ładowanie posta...

Norbi - discopolowy undergroundowiec

Warto przypomnieć, że Norbi ceni sobie występy przed kameralną publicznością, nawet tą komercyjną. - Nawet na początku kariery grałem i na weselu, urodzinach, otwarciu sklepu. Robiłem to jak byłem w największym sztosie. Ja nie miałem z tym żadnego problemu. (...) Pamiętam jak dziś, graliśmy na otwarciu marketu między mrożonkami. Nawet się brechtałem z tego: "Tu mrożonka, tam śledzik, a my gramy" - powiedział Norbi dla videobrothersmusic.pl.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Norbiemu dalszego powodzenia w karierze muzycznej!

Przynajmniej wyszło mu lepiej niż Czesi z "Klanu"...: Czesia z "Klanu" na dnie. ZERO FANÓW!

Źródła: Facebook/videobrothersmusic.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Kiedy 5. sezon "Stranger Things"? Scenarzyści zdradzają fabułę