popkultura
Burza o zaręczyny Roksany Węgiel. Poznała narzeczonego, gdy miała 14 lat?
Nitro na platformie Kick

Nitro nadal streamuje. Uciekł na platformę Kick, konkurencję Twitcha

Źródło zdjęć: © Twitter, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.12.2022 15:00

Sergiusz Górski, znany jako NitroZyniak, krótko przeżywał żałobę po najpewniej dożywotniej blokadzie na YouTube. Kontrowersyjny streamer przeniósł się na platformę Kick. Czym jest ten serwis?

Kariera Nitra w internecie stanęła pod znakiem zapytania. Streamer stracił swoje oba kanały na YouTube. Serwis oficjalnie je zbanował, a powodem tej decyzji było naruszenie warunków korzystania z platformy. Chodziło o główne konto Nitra oraz zapasowe. Dożywotni ban dla Sergiusza na YouTube potwierdzili dziennikarze z serwisu "Spider's Web".

Ban dla Nitra na YouTube zapadł niedługo po tym, gdy kanał "Nie wiem, ale się dowiem!" opublikował film na temat streamera. Materiał przedstawia toksyczne, szkodliwe i obrzydliwe oblicze Sergiusza, którego ten nie ukrywał podczas internetowej działalności. Przypomnijmy, że Nitro nie może streamować również na Twitchu, gdzie jakiś czas temu dostał bana.

Analiza działalności Nitrozyniaka

Nitro nadal streamuje

Nitro szybko wrócił do streamowania. Już dzień po banie pojawił się na kanale swojego montażysty Mateusza Jarosza. Podczas transmisji na żywo ze współpracownikiem oglądał i komentował konferencję przed galą High League 5. Z racji tego, że Nitro wystąpił na kanale w roli gościa, stream prawdopodobnie był zgodny z regulaminem YouTube'a.

Jasiu - WUJA KIEDY WRÓCI *Gość NITRO*

Co to jest Kick? Na tę platformę uciekł Nitro

Nitro w poszukiwaniu nowych platform do streamowania dotarł na Kick. Jest to nowy serwis, który wygląda niemal jak kopia Twitcha. Jak wynika z krążących w internecie screenshotów, stream na Kicku okazał się sukcesem. Nitro zgromadził podczas transmisji ponad 7 tys. widzów, co w tamtej chwili było najwyższym wynikiem na platformie.

Screenshot z Wykop.pl
Screenshot z Wykop.pl (Wykop , Wykop)
Screenshot z Wykop.pl
Screenshot z Wykop.pl (Wykop , Wykop)

Kick to nowy serwis do streamowania. Platforma stara się być konkurencją dla największych marek na rynku. Wskazuje na to nie tylko szata wizualna, która przypomina Twitcha, ale bardzo atrakcyjne możliwości zarabiania. Kick pozwala twórcom zatrzymać aż 95 proc. przychodów, pobierając jedynie 5 proc. prowizję na rzecz portalu.

Jak podaje serwis e.sport.interia.pl, właścicielem Kick ma być Stake.com. To kasyno online oparte o systemy płatności związane z kryptowalutami. Jeśli to prawda, to nic dziwnego, że platforma z tak bogatym zapleczem nie pobiera od twórców wysokich opłat. Największą gwiazdą platformy Kick jest Tyler Niknam "Trainwreck". Niegdyś był to jeden z najlepiej zarabiających streamerów na Twitchu, który w grudniu 2022 zrobił transfer do Kicka.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 127
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 503
  • emoji smutek - liczba głosów: 7
  • emoji złość - liczba głosów: 7
  • emoji kupka - liczba głosów: 23
Enrichi,zgłoś
Sergiusz to wspaniały człowiek
Odpowiedz
4like1dislike
Twój Nick,zgłoś
Oby tam też go zbanowali. Będzie chociaż jednego patostreamera mniej
Odpowiedz
10like28dislike
Dramat,zgłoś
On wie co robi a takimi artykułami podbijacie patusowi widownię
Odpowiedz
8like18dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 7
Komentarze (7)
arrow
Finał "Sukcesji" odkrył karty. Potwierdzono, że ta postać jest LGBTQ+