Amouranth: fani prosili ją, aby stanęła na nich. I co?

TwitchCon 2022. "Stań na mnie, proszę". Fani streamerki przekroczyli granice?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,13.10.2022 11:30

Amouranth na TwitchCon 2022 spotkała swoich fanów. Ci chcieli, aby ona… stanęła na nich. Poszła plotka, że oferowali pieniądze. Co zrobiła streamerka znana z pokazywania ciała?

Fani, którzy są gotowi zrobić wszystko, aby zostać zauważonymi przez idola, nierzadko przyprawiają o zawrót głowy. Uwierzycie mi, że są osoby, które przelewają miesięcznie po kilkanaście tysięcy złotych na konto swojej ulubionej streamerki? To nie żart. Tak oddani fani tworzą dziwną więź z kobietą z ekranu. Wręcz trudno wytłumaczyć ten fenomen.

TwitchCon 2022: Fani Amouranth prosili o stanięcie na nich

Tak, to ten typ tekstu, który mógłby się znaleźć na Aszdzienniku w kategorii "haha, tylko żartowaliśmy". Tyle, że to w 100 proc. prawd. Fani streamerki chcieli, aby postawiła na nich swoją stopę.

Streamerka i modelka Kaitlyn Siragusa, znana jako Amouranth, posiada też największe konto na OnlyFans na całym świecie. W połowie 2021 roku ujawniła, że na OnlyFans zarabia około 1,3 miliona dolarów, czyli około 6,3 mln złotych… za miesiąc. Tak, w 30 dni potrafi zarobić tyle, ile my, szarzy śmiertelnicy, nie zarobimy przez całe życie. Nice.

Podczas TwitchCon 2022 fani Amouranth prosili, aby ta stanęła na nich:

trwa ładowanie posta...

Okej.

Amouranth i trend stawania na fanach

Ze stawania na widzów zrobił się mały trend. Tj. sporo facetów chciało, aby streamerka postawiła na nich nogę. Niektórzy nawet specjalnie się wypinali do tego:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Cytując popularnego mema, który zrodził się z filmiku Abstra, "pora umierać".

Pora umierać

Chciałbym tylko nadmienić, że Amouranth możecie kojarzyć też z tego, że sprzedawała wody po kąpieli oraz własne gazy. Tak, pierdy w butelce za srogie dolary. I to chyba stanowi najlepsze zakończenie tego tekstu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3