GigaBuła - co to?

Isamu i Nitro otwierają swojego food trucka. GigaŚmierdziel to ich flagowa kanapka!

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.04.2022 16:00

GigaBuła to nazwa food trucka, którego właścicielami są IsAmUxPompa, TheNitroZyniak i Mateusz Güncel z programu MasterChef. W najbliższy piątek mieszkańcy Środy Wielkopolskiej będą mieli okazję spróbować kanapek od influencerów. Nazwy produktów są dość oryginalne.

Dawno minęły czasy, kiedy twórcy internetowi zajmowali się wyłącznie działalnością w social mediach. Wielu popularnych influencerów próbuje swoich sił w sektorze spożywczym i gastronomicznym. Ekipa Friza wypuszcza pączki i lody, Team X sprzedaje płatki śniadaniowe i napoje, a Karol Gązwa "Blowek" serwuje kanapki BlowBurgers. Kolejni twórcy zamierzają zawojować kubki smakowe swoich fanów.

22 kwietnia nad Jeziorem ŚredzkimŚrodzie Wielkopolskiej odbędzie się otwarcie pierwszego food trucka GigaBuła. Gościem specjalnym eventu będzie najlepszy polski tester kebabów, czyli MrKryha ps. "Robi Wrażenie". Komu nie uda się przybyć na wydarzenie, ten nic nie straci. GigaBuła ma być franczyzą, która w nieodległej przyszłości ma się pojawić w "każdym możliwym punkcie na mapie".

Otwarcie GigaBuła w Środzie Wielkopolskiej

Dlaczego premiera food trucka odbędzie się akurat w Środzie Wielkopolskiej? Odpowiedź jest prosta - to rodzinne miasto Isamu. W następnej kolejności GigaBuła odwiedzi Wrocław, Katowice, Kołobrzeg, Poznań i Warszawę. Na filmie, który ukazał się na kanale Isamu, widzimy, że streamer już planuje zakup kolejnych ciężarówek z myślą, aby przerobić je na firmowe food trucki.

trwa ładowanie posta...

GigaBuła - co znajdzie się w menu?

W menu znajdzie się 6 kanapek: wegetariańska, z kurczakiem, 3 stałe i jeden lokalny od twórcy, u którego się pojawi (np. we Wrocławiu będzie to GigaWuja). W sprzedaży znajdą się również frytki i zapiekanki. Flagową i największą kanapką będzie GigaŚmierdziel, który Isamu spałaszował na filmie. Serwis topinflu.pl podaje, że prototypami nazw są GigaKura, GigaMaciora, GigaLuj i GigaVeg.

Skąd pomysł na nazwę food trucka? Isamu wyjaśnia, że: - Teraz jest trend na słowo "giga". Do tego dodaliśmy słowo "buła". (...) Do tego będzie dopisek "Robi wrażenie".

Jeśli chcecie wiedzieć, gdzie pojawi się food truck GigaBuła, śledźcie markę na Facebooku i Instagramie.

trwa ładowanie posta...

Test pierwszej GIGA BUŁY! *robi wrażenie*

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 4