Mark Zuckerberg, Israel Adesanya i Alexander Volkanovski

Niesamowita metamorfoza Zuckerberga. "Staje się mniej reptiliański"

Źródło zdjęć: © Twitter
Konrad SiwikKonrad Siwik,12.07.2023 13:45

Robi się coraz poważniej i wygląda na to, że rzeczywiście może dojść do walki miliarderów. Mark Zuckerberg podzielił się w sieci zdjęciem, na którym pozuje docięty po treningu z dwoma mistrzami UFC. Elon Musk ma czego się obawiać?

Elon Musk po tym, jak Mark Zuckerberg ogłosił uruchomienie Threads (konkurencyjnej platformy dla Twittera), wyzwał na pojedynek właściciela Mety. Organizacją ich walki jest zainteresowany sam prezydent UFC, Dana White. W sieci krążą również pogłoski, że włoskie ministerstwo kultury miało zaproponować historyczne Koloseum jako miejsce starcia technologicznych gladiatorów.

trwa ładowanie posta...

W internecie szybko zaczęły pojawiać się komentarze, że Elon Musk będzie zaskoczony, gdy Mark Zuckerberg chwilę po wejściu na ring zacznie przemieniać się w potężnego reptilianina. Coś w stylu zmutowanego humanoidalnego jaszczura, w którego zmieniał się dr Curtis Connors w "Spider-Manie".

Docięty Mark Zuskerberg

Włóżmy jednak reptilian między bajki i przyjrzyjmy się prawdziwej metamorfozie Marka Zuckerberga, którą zrobił wrażenie nawet na zawodowych sportowcach. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym Zuck pozuje z dwoma mistrzami UFC.

Mistrz wagi średniej UFC Israel Adesanya i mistrz wagi piórkowej Alexander Volkanovski opublikowali na Instagramie zdjęcie po sesji treningowej z zaskakująco dociętym Zuckerbergiem.

trwa ładowanie posta...

"To zaszczyt trenować z wami!" - napisał Zuck w komentarzu pod postem.

Obserwujący są pozytywnie zaskoczeni przemianą Zuckerberga, który w przeszłości miał raczej szczupłą sylwetkę. Teraz widać, że jest na dobrej pompie. Barki, klatka piersiowa czy ramiona stały się bardziej umięśnione, a na brzuchu pojawia się już zarys sześciopaku. Można także zauważyć waskularyzację na ciele Zucka, co świadczy o niskim poziomie tkanki tłuszczowej.

Cholera, Zuck jest docięty.

- komentator MMA Ariel Helwani

"Zuck staje się mniej reptiliański", "Elon nie ma szans 😂😂😂", "Zgaduję, że Elon będzie musiał teraz ukryć się na Marsie", "Oi wtf, Zuckerberg wygląda niesamowicie", "Zaangażowanie Zucka w wygranie walki z Elonem jest bezprecedensowe 😮" - to tylko niektóre z pełnych podziwu komentarzy.

trwa ładowanie posta...

A co o formie Marka myśli jego sparingpartner? Volkanovski w rozmowie z The MMA Hour powiedział, że Zuckberg "poważnie" myśli o walce z Muskiem.

- Myślę, że to się wydarzy. I mówię ci, Zuck lubi rywalizować - powiedział Volkanovski.

- Wiemy, że rywalizował już w jiu-jitsu i jest całkiem wysportowany. Jest wszechstronny. Wykonuje uderzenia, a następnie grappling. Myślę, że jest konkurencyjny szczególnie w parterze. Musisz być ostrożniejszy na nogach, zwłaszcza będąc tym mądrym gościem, który nie chce ciosów w głowę z mózgiem, który ma. Więc myślę, że będą robić o wiele więcej grapplingu, w którym ma większe doświadczenie - podsumował Volk.

trwa ładowanie posta...

Biorąc pod uwagę, że emerytowana legenda UFC Georges St-Pierre niedawno opublikował zdjęcia z treningu z Muskiem, zanosi się na to, że walka dwóch miliarderów rzeczywiście może dojść do skutku.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0