Kto sławny umrze w 2023 roku?

Kto znany umrze w 2023 roku? "Lista śmierci" krąży po TikToku

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Instagram, TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.01.2023 08:00

Zgony sławnych osób zawsze przyciągają duże zainteresowanie. Użytkownicy TikToka wymieniają się listą nazwisk celebrytów, którzy mogą umrzeć w 2023 roku. Niektórzy traktują przewidywania na serio, inni z przymrużeniem oka.

Koniec roku zawsze jest okresem, gdy media tworzą podsumowanie z nazwiskami sławnych osób, które zmarły. W 2022 roku dużym zaskoczeniem były zgony m.in. Anne Heche, Taylora Hawkinsa, Mirosława Hermaszewskiego czy królowej Elżbiety II.

Okazuje się, że internauci próbują przewidzieć, kogo sławnego pożegnamy w 2023 roku. Na TikToku sporo emocji wzbudziła pewna lista. Jej autor rzekomo przewiduje nazwiska celebrytów, którzy umrą w tym roku. Są to: Michael. J. Fox, Bill Cosby, Bruce Willis, Ozzy Osbourne, Demi Lovato, Bill Gates, król Wielkiej Brytanii Karol III, John Travolta, Elton John, Jack Nicholson, Whoopi Goldberg, Jimmy Carter, Caitlyn Jenner. Film zdobył ponad 7 mln wyświetleń.

trwa ładowanie posta...

Lista celebrytów, którzy mają umrzeć w 2023 roku

Listę celebrytów, którzy mogą umrzeć w 2023 roku, skomentowała tiktokerka z profilu @nieprofesjonalna.kultura.

- Jest to niby czarny humor, ale lista wzbudziła dużo emocji i dyskusji. Pierwszy na liście pojawił się Michael J. Fox, który od 30. roku życia ma zdiagnozowaną chorobę Parkinsona. Jesienią pojawił się na nowojorskim Comic-Conie, ludzie zobaczyli jego stan zdrowia. Jak ten człowiek umrze, to ja razem z nim - powiedziała tiktokerka.

Trudno stwierdzić, dlaczego na liście pojawiła się 30-letnia piosenkarka Demi Lovato. - Jedyne co wiem na temat jej stanu zdrowia jest to, że choruje na chorobę afektywną dwubiegunową. Ale ona bezpośrednio nie powoduje śmierci - mówi @nieprofesjonalna.kultura. Internauci piszą w komentarzach, że Demi była kiedyś uzależniona od narkotyków. Stąd może wynikać jej obecność na liście.

trwa ładowanie posta...

Tiktokerka zastanawia się również, dlaczego na liście pojawili się Elton John i John Travolta. Nic nie wskazuje na to, żeby artyści mieli problemy ze zdrowiem. Po więcej przewidywań sięgnijcie do kanału @nieprofesjonalna.kultura.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 25
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 332
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 17
  • emoji kupka - liczba głosów: 414
XD3³333333,zgłoś
Dziennikarz ktory pisał ten post musi do pschatry. Na cito!
Odpowiedz
12Zgadzam się2Nie zgadzam się
Poly,zgłoś
Nie jest to mądre,wymienianie nazwisk w takich okolicznościach 👎
Odpowiedz
6Zgadzam się3Nie zgadzam się