ekologia
Lisopies czy piesolis? Odkryto hybrydę lisa z psem
kim kardashian

Kim Kardashian zasłużyła na miano klimatycznej ignorantki

Źródło zdjęć: © instagram, interview, kim kardashian
Anna RusakAnna Rusak,08.09.2022 18:00

Kim Kardashian twierdzi, że wie, że kryzys klimatyczny istnieje i "robi, co może", ale przecież "nikt nie jest idealny", a poza tym, są też inne sprawy, prawda? Przyznajemy jej order klimatycznej ignorantki. Zasłużyła.

Określenie "ekolożka"rednio pasuje do Kim Kardashian. Przypominam, że stan Kalifornia zamierza odciąć jej wodę, bo celebrytka narusza zasady i obostrzenia panujące w związku z suszą na tym obszarze.

wywołana tą decyzją do tablicy Kardashian zabrała głos w sprawie kryzysu klimatycznego. W najnowszym wywiadzie powiedziała, co o nim myśli. Czy celebrytka zamierza się nim w ogóle przejmować?

Kim Kardashian wie, że kryzys klimatyczny istnieje

Owszem, jakiś czas temu Kim Kardashian promowała Beyond Meat. Okazało się jednak, że ten ekologiczny wybór był jedną wielką ściemą i internauci szybko wyłapali, że na nagraniu, gdzie miała próbować roślinne mięso, udawała, że je je.

Tak właściwie można podsumować jej podejście do tego, co dzieje się z naszą planetą. W wywiadzie dla magazynu "Interview" Kardashian została zapytana, o stosunek do kryzysu klimatycznego. Stwierdziła, że mamy większe powody do zmartwień.

trwa ładowanie posta...

- Wierzę w zmianę klimatu i wierzę, że wszystko może pomóc. Ale wierzę również w bycie realistką i myślę, że czasami mamy naprawdę wiele powodów do zmartwień na tej planecie, a życie z takim nieustającym niepokojem może być naprawdę straszne. Mam bardzo zaangażowanych w walkę ze zmianami klimatycznymi przyjaciół i uwielbiam się od nich uczyć – powiedziała Kardashian.

Kim Kardashian o zmianach klimatu: "Nikt nie jest doskonały"

Później Kim dodała, że "robi, co może", ale przecież " nikt nie jest doskonały" i ostatecznie to my wybieramy, co "naprawdę na nas dobrze działa w życiu". Jak widać, kryzys klimatyczny nie działa na życie Kardashian najlepiej i dlatego nie będzie się nim zbytnio przejmowała. W końcu na pewno ma wiele poważniejszych powodów do zmartwień.

Kim można spokojnie przyznać order klimatycznej ignorantki. Osoba, która lata prywatnym odrzutowcem, nie oszczędza wody w trakcie suszy i ma w szafie miliony ubrań, które miała na sobie raz, z pewnością zasługuje na ten tytuł.

trwa ładowanie posta...

Tak, wy przeciętni śmiertelnicy możecie się martwić wysychającymi rzekami i powodziami w Pakistanie. Kim wie, że to wszystko się dzieje, ale zapewne bardziej martwi się tym, czy dzięki diecie będzie mogła wcisnąć się w sukienkę Marilyn Monroe… To są prawdziwe problemy, nie jakieś tam ocieplenie klimatu!

trwa ładowanie posta...

Źródło: https://www.interviewmagazine.com/culture/kim-kardashian-bares-all

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Jaay,zgłoś
Skoro ten kryzys klimatyczny istnieje to czemu nikt nie jest w stanie go udowodnić?
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Aktywista tworzy ogrody na dachach. Kwiaty zamiast dachówek