Kim Kardashian

Kim Kardashian promuje Beyond Meat. Fani: "Nie sądzę, żeby spróbowała choćby jednej rzeczy"

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Kim Kardashian
Anna RusakAnna Rusak,27.05.2022 16:00

Kim Kardashian na swoim profilu promuje wegańską dietę przez Beyond Meat. Fani jednak nie do końca jej wierzą. Twierdzą, że Kardashianka tylko udawała, że cokolwiek zjadła.

Kim Kardashian nie raz wypowiadała się pozytywnie o wegańskiej diecie. Podobno aż ponad 90% jej posiłków jest właśnie bezmięsnych. Po obejrzeniu jej najnowszego filmiku na Instagramie trochę trudno w to uwierzyć fanom celebrytki.

Kim Kardashian postanowiła promować na swoim profilu Beyond Meat. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie drobne szczegóły, które wypunktowali jej obserwatorzy.

Kim Kardashian promuje Beyond Meat

Kim Kardashian, promując Beyond Meat w kampanii Chief Taste Consultant, testuje roślinne mięso. Ubranej na czarno celebrytce towarzyszy dwóch mężczyzn w stroju szefów kuchni. Kim w filmiku przygotowuje roślinne taco. Podkreśla też, że bardzo wierzy w misje firmy i ofiarowuje jej swój największy atut - gust.

trwa ładowanie posta...


Tak bardzo wierzę w misję Beyond Meat, że wkroczyłam, aby wspomóc ich moim największym atutem… moim gustem.


Jestem tak zainspirowana misją @beyondmeat i podekscytowana możliwością dzielenia się ich pysznymi produktami roślinnymi z wami wszystkimi jako ich główna konsultantka ds. smaku.

Kim podkreśla, że jest główną konsultantką ds. smaku w Beyond Meat i próbuje przeróżnych produktów firmy, czyli wielu rodzajów roślinnego mięsa. Je m.in. klopsiki i nuggetsy z "kurczaka". Problem polega jednak na tym, że nie wszyscy wierzą w jej narracje.

trwa ładowanie posta...

Kim wcale nie je Beyond Meat?

Nie, nie chodzi o to, że fani nie wierzą w miłość Kim do wegańskiego jedzenia. Użytkownicy stwierdzili po prostu, że celebrytka jedynie udaje, że je. Miałyby to potwierdzać dziwne edycje filmików, które są zmontowane w taki sposób, że cięcie sceny następuje w chwil, w której Kim wkłada jedzenie do ust. Fani twierdzą, że Kardashian w ogóle nie zjadła przygotowanych posiłków.


Nie sądzę, żeby spróbowała choćby jednej rzeczy. Za każdym razem, gdy brała kęs, nie było śladów ugryzień, nie było też widać, że jedzenie faktycznie wchodzi do jej ust, a oni robili dziwne cięcia, gdy tylko jedzenie zbliżyło się do jej ust.

Kim Kardashian nie skomentowała jeszcze tej sprawy, więc na razie nie dowiemy się, czy rzeczywiście skosztowała tylu produktów Beyond Meat. Fajnie, że postanowiła promować roślinne mięso, szkoda tylko że na razie musimy wątpić w jej dobre intencje…

trwa ładowanie posta...

Źródło: Instagram, Reddit, Buzzfeed

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 34
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 9